مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5935 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 شهریور 1395 -ساعت : 12:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سروری هشدار داد

نگاه سیاسی به ریاست شورا آفت های زیادی برای مدیریت شهری دارد

مازندشورا: رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: در شورای چهارم تلاش زیادی صورت گرفته است که رقابت سیاسی جای خود را به رقابت بر سر خدمت بیشتر به شهروندان بدهد.

مازندشورا:

بلدیه|پرویز سروری با اشاره به اینکه شورای شهر در کل کشور یک مجموعه اجتماعی است، اظهار کرد: نباید اجازه داد این مجموعه ها تبدیل به فضای سیاسی شود چرا که آفت های زیادی را برای مدیریت شهری در پی دارد و ضریه های سختی را معطوف خدمت رسانی به شهروندان می کند.
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فعالیت دو جریان سیاسی در شورای شهر تهران، اظهار کرد: تنها وجود یک نگاه غیر سیاسی بر ریاست شورای شهر توانسته است شورای چهارم را به سمت و سویی هدایت کند که فرآیند غیر سیاسی بر شورا حاکم باشد و تجارب گذشته این احتمال را تقویت می کند که این روند مدیریت ادامه دارد.
وی درباره جایگاه ورزشکاران شورای شهر در تعیین رئیس شورای شهر گفت: ورزشکاران حاضر در شورای شهر با رای آحاد مردم انتخاب شدند و احترام به نمایندگان شورا ، احترام به رای مردم است بنا براین ورزشکاران هر رای و نظری داشته باشند مورد احترام است.
به گفته رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران، به دلیل انتخاب رئیس شورا با رای های نزدیک به هم ، رای هر نماینده در سرنوشت ریاست شورا تاثیر دارد و وارد کردن چنین هجمه هایی به ورزشکاران شورا به هیچ وجه صحیح نیست.
سروری خاطر نشان کرد: البته هیچ مسئولی در هیچ کجای دنیا در انجام مسئولیت خود معصوم نیست و به طور قطع هر فردی نقاط ضعف و قوتی دارد اما انتخاب رئیس شورا بر اساس نقاط قوت کاندیدا ها است و به طور حتم در این تصمیم گیری مسائلی همچون سوابق، میزان تجربه، جایگاه فرد به عنوان یک شخصیت اجتماعی و در نهایت جایگاه فرد در تصمیم سازی های آینده برای شوراها مد نظر قرار می گیرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - سیاسی - ورزشکاران - جایگاه - تهران - سروری - احترام - ریاست - مدیریت - اسلامی - تصمیم - حقوقی - اظهار - اشاره - زیادی - مجموعه - اجتماعی - کمیسیون - نظارت -

نظر شما در مورد : نگاه سیاسی به ریاست شورا آفت های زیادی برای مدیریت شهری دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها