مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5936 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 شهریور 1395 -ساعت : 12:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه ۶:

اقدامات لازم برای بهبود وضعیت ترافیک پل نصر و گاندی در حال انجام است

مازندشورا: شهردار منطقه ۶ از اتخاذ اقدامات لازم برای بهبود شرایط ترافیکی برخی از نقاط منطقه خبر داد و گفت: محدوده پل نصر و خیابان گاندی- الوند دو نقطه از محدوده‌های پرترافیک شهر تهران هستند که اقدامات لازم برای بهبود وضعیت آنها صورت خواهد گرفت.

مازندشورا:

بلدیه|عظیم بابایی، با بیان اینکه همزمان با افتتاح خط هفت مترو، پل قدیمی گیشا جمع آوری و زیرگذر جدیدی به جای آن افتتاح می‌شود گفت: درمحدوده پل گیشا باتوجه اینکه پل بسیار قدیمی است، کارگاه احداث زیرگذر با دسترسی‌های جدید و روان آغاز به کارکرده است. شهردار منطقه ۶ با اشاره به اینکه این پروژه یک پروژه فرا منطقه‌ای است و معاونت فنی عمرانی شهرداری تهران مسئولیت اصلی اجرای آن را بر عهده دارد تصریح کرد: در راستای تکمیل بزرگراه جلال آل احمد و زیرگذر شهید گمنام، اقدام به احداث کارگاهی در شش ماهه گذشته کردیم که طی یک سال و نیم آینده و افتتاح خط هفت متروی تهران، زیرگذر ساخته و به طبع آن پل قدیمی گیشا برداشته شود.
بابایی همچنین در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای ترافیک خیابان گاندی- الوند نیز افزود: باتوجه به تجمع ساختمان‌های اداری و تجاری و ورود به محدوده زوج و فرد، فرهنگ سازی برای ترویج استفاده ازحمل و نقل عمومی شهروندان در این محدوده با توجه به حجم ترافیک آن در دستور کار قرار دارد. 
شهردار منطقه ۶ با بیان اینکه خط هفتBRT در این محدوده واقع شده و یک خط تاکسیرانی مشترک بین منطقه ۳و۶هم در انتهای خیابان گاندی جنوبی موجود است، خاطر نشان کرد: برنامه‌ای برای توسعه معبر نداشته و به دنبال کاهش ورود وسایل نقلیه شخصی به داخل محدوده هستیم. 
   


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محدوده - اینکه - زیرگذر - ترافیک - منطقه - قدیمی - افتتاح - گاندی - تهران - خیابان - پروژه - باتوجه - بابایی - احداث -  شهردار -

نظر شما در مورد : اقدامات لازم برای بهبود وضعیت ترافیک پل نصر و گاندی در حال انجام است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها