مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5965 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 شهریور 1395 -ساعت : 10:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پس از جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورا عنوان شد:

کنایه سنگین حافظی به اصولگرایان شورای شهر

مازندشورا: امسال کاندیدای نایب رئیسی شدم تا ثابت شود و در تاریخ شوراها ثبت شود که مدعیان اصولگرایی در شورا تاب و تحمل منتقد اصولگرای خود را نیز ندارند.

مازندشورا:

کنایه سنگین حافظی به اصولگرایان شورای شهر بلدیه | رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، گفت:امسال کاندیدای نایب رئیسی شدم تا ثابت شود و در تاریخ شوراها ثبت شود که مدعیان اصولگرایی در شورا تاب و تحمل منتقد اصولگرای خود را نیز ندارند.
رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهرتهران، پس از اعلام کاندیداتوری برای نائب رئیسی در سال چهارم شورای شهر تهران، گفت: در سال چهارم دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران کاندیدای نائب رئیسی شدم چون احساس کردم باید از حیثیت اصولگرایی دفاع شود و نبایستی به رای اعتماد مردم خیانت شود و از سوی دیگر بایستی از انحرافات مدعیان اصولگرایی و خیانت آنان به اصولگرایی جلوگیری شود در غیر این صورت اعتماد مردم از این ساختار سلب خواهد شد.

وی ادامه داد: ازاردیبهشت ماه امسال گزارش انحرافات شهرداری را به سازمان بازرسی کل کشور ارسال نموده ام ولی برخی از دوستان شاهد این انحرافات بودند و سکوت کرده اند. اصولگرای واقعی نبایستی نگران هجمه ها و حاشیه ها باشد، طی سه سال گذشته انتظار مقابله با فساد مالی و انحرافات شهرداری تهران را داشتم که این انتظارات برآورده نشد، رای سفید سال گذشته ام هشداری به انحرافات شهرداری و اغماضی که توسط شورا صورت گرفته بود، ولی کسی توجه نکرد.

به گزارش بلدیه رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، تصریح کرد: امسال کاندیدای نایب رئیسی شدم تا ثابت شود و در تاریخ شوراها ثبت شود که مدعیان اصولگرایی در شورا تاب و تحمل منتقد اصولگرای خود را نیز ندارند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - اصولگرایی - تهران - انحرافات - رئیسی - شهرداری - اصولگرای - چهارم - مدعیان - کاندیدای - امسال - گذشته - اعتماد - خیانت - کمیسیون - گزارش - نبایستی - بلدیه - ندارند - شوراها - تاریخ - حافظی - منتقد - خدمات - سلامت -

نظر شما در مورد : کنایه سنگین حافظی به اصولگرایان شورای شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها