مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5967 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 شهریور 1395 -ساعت : 19:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور فرماندار قائمشهر صورت پذيرفت :

بهره برداري از چهار پروژه راهسازي در شهرستان قائمشهر

مازندشورا: در گرامي داشت هفته دولت در سال جاري و با حضور فرماندار شهرستان قائمشهر ، بخشدار مركزي اين شهرستان و جمعي از مسؤلين شهرستاني چهار پروژه راهسازي و راهداري در اين شهرستان افتتاح و كلنگ زني شد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس سجاد رحيمي رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر ضمن اعلام اين خبر گفت: هفته دولت مهمترين مناسبت تقويمي دستگاههاي اجرايي و زمان گرامي داشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و 15 هزار شهيد دولت بوده ، لذا اين اداره در اين هفته سه پروژه عمراني خود در شهرستان سيمرغ و سيزده پروژه را در شهرستان قائمشهر افتتاح و آغاز بكار نمود.

وی در ادامه از آغاز بکار عملیات اجرایی احداث زیرگذر در منطقه هفت تن با صرف اعتباری بالغ بر  12 میلیارد ریال اشاره و اظهار داشت : علاوه بر پروژه مذکور کلنگ احداث پل روگذر "سوخته کلا" نیز با اعتباری بالغ بر 29میلیارد ریال به زمین زده شد.

مهندس رحیمی به محور پرتردد و جاده نظامی این شهرستان اشاره و تصریح نمود : این اداره در جهت ارتقاء ایمنی این محور عملیات احداث روشنایی در سطح محور مذکور را بطول 3 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 29 میلیارد ریال را در هفته دولت به بهره برداری رسانید.

رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر از افتتاح آسفالت راه روستایی "قراخیل _ واکی کلا" با صرف هزینه ای بالغ بر 4 میلیارد ریال خبرداد و  عنوان نمود : علاوه بر افتتاح پروژه های مذکور در شهرستان قائمشهر ، اين اداره افتتاح از عملیات بهسازی و آسفالت 9 پروژه راه روستایی را در هفته دولت به بهره برداری رسانيد.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - قائمشهر - اداره - پروژه - افتتاح - اعتباری - میلیارد - مذکور - احداث - شهرسازي - عملیات - آسفالت - روستایی - برداری - علاوه - مهندس - اشاره -

مطالب مرتبط با : بهره برداري از چهار پروژه راهسازي در شهرستان قائمشهر
نظر شما در مورد : بهره برداري از چهار پروژه راهسازي در شهرستان قائمشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها