مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5968 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 شهریور 1395 -ساعت : 19:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در گراميداشت هفته دولت :

پنج طرح عمرانی در حوزه راه و شهرسازي در تنکابن به بهره برداری رسید

مازندشورا: پنج طرح عمرانی حوزه راه و شهرسازي با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال همزمان با گراميداشت هفته دولت در بخش نشتا شهرستان تنکابن به بهره برداری رسید.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره راه و شهرسازی شهرستان تنکابن  مهندس تورج فتحی رئيس اداره راه و شهرسازي اين شهرستان در آئین بهره برداری از این طرح ها گفت : با اجرای کامل این طرح ها ، حدود هشت کیلومتر از طول مسیر راه روستاهای فقیه آباد ، طالش محله ، کترا و مازوبن علیا بخش نشتا ایمن و بهسازی شد. 

وي افزود : دولت با ارائه قیر رایگان توانست زمینه افزایش انگیزه و تلاش بیشتر در وجود مسئولان محلی به ویژه دهیاران در روستاها به وجود آورد تا بتوانند روستائیان را نیز در ایمن سازی و بهسازی راههای روستایی مشارکت دهند.

مهندس فتحي اظهارداشت: اکنون قسمت زیادی از طول مسیر راههای روستایی این شهرستان درپی حمایت های دولت و مشارکت روستائیان ایمن و بهسازی شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی تنکابن گفت : چنین اقداماتی از سوی دولت تدبیر و امید با وجود همه مشکلات و محدودیت های اقتصادی می تواند سبب بازگشت روستائیان از شهرها به روستاها شود که یکی از برنامه های اولویت دار این نهاد نیز در همین زمینه است.

گفتني است 7863 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران ، حدود 517 کیلومتر در حوزه شهرستان تنکابن است.  


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - بهسازی - روستایی - روستائیان - کیلومتر - اداره - تنکابن - راههای - مشارکت - برداری - زمینه - مهندس - شهرسازي - شهرسازی - روستاها -

مطالب مرتبط با : پنج طرح عمرانی در حوزه راه و شهرسازي در تنکابن به بهره برداری رسید
نظر شما در مورد : پنج طرح عمرانی در حوزه راه و شهرسازي در تنکابن به بهره برداری رسید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها