مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5970 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 شهریور 1395 -ساعت : 11:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

​حافظی:

مدعیان اصولگرایی تحمل اصولگرای منتقد را ندارند

مازندشورا: رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، گفت: امسال کاندیدای نایب رئیسی شدم تا ثابت شود و در تاریخ شوراها ثبت شود که مدعیان اصولگرایی در شورا تاب و تحمل منتقد اصولگرای خود را نیز ندارند.

مازندشورا:

بلدیه|رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهرتهران، پس از اعلام کاندیداتوری برای نائب رئیسی در سال چهارم شورای شهر تهران، گفت: در سال چهارم دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران کاندیدای نائب رئیسی شدم چون احساس کردم باید از حیثیت اصولگرایی دفاع شود و نبایستی به رای اعتماد مردم خیانت شود و از سوی دیگر بایستی از انحرافات مدعیان اصولگرایی و خیانت آنان به اصولگرایی جلوگیری شود در غیر این صورت اعتماد مردم از این ساختار سلب خواهد شد.

وی ادامه داد: از اردیبهشت ماه امسال گزارش انحرافات شهرداری را به سازمان بازرسی کل کشور ارسال کرده ام ولی برخی از دوستان شاهد این انحرافات بودند و سکوت کرده‌اند. اصولگرای واقعی نبایستی نگران هجمه ها و حاشیه‌ها باشد. طی سه سال گذشته انتظار مقابله با فساد مالی و انحرافات شهرداری تهران را داشتم که این انتظارات برآورده نشد، رای سفید سال گذشته‌ام هشداری به انحرافات شهرداری و اغماضی که توسط شورا صورت گرفت، بود، ولی کسی توجه نکرد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، تصریح کرد: امسال کاندیدای نایب رئیسی شدم تا ثابت شود و در تاریخ شوراها ثبت شود که مدعیان اصولگرایی در شورا تاب و تحمل منتقد اصولگرای خود را نیز ندارند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انحرافات - اصولگرایی - تهران - شورای - شهرداری - مدعیان - چهارم - رئیسی - اصولگرای - منتقد - امسال - خیانت - اعتماد - ندارند - کاندیدای - نبایستی -

نظر شما در مورد : مدعیان اصولگرایی تحمل اصولگرای منتقد را ندارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها