مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5979 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 شهریور 1395 -ساعت : 12:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

الهه راستگو:

دستگاه قضا رسیدگی به اموال 31 عضو شورای شهر را در دستور کار قرار دهد

مازندشورا: رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ازدستگاه قضا تقاضا دارم رسیدگی به اموال 31 عضو شورا از پیش از عضویت در شورا تاکنون را دردستور کار خود قرار دهد.

مازندشورا:

بلدیه| الهه راستگو در جلسه امروز شورا و پس از پایان انتخابات هیئت رییسه اظهار کرد: امیدوارم در یک سال باقی مانده شورا همکاری، هم افزایی و هماهنگی برای رفع مشکلات مردم مهمترین موضوع در دستور کار اعضاء باشد.وی در ادامه به انتشار اخبار حاشیه‌ای و کذب در خصوص واگذاری املاک نجومی به برخی از اعضای شورا اشاره کرد و افزود: مطالب منتشر شده توسط برخی افراد در چند روز اخیر بازی کردن با احساسات مردم با ارائه اطلاعات غلط بود که با تمسک به استفاده ناموزون، غیر اخلاقی، سیاسی کاری و عوام فریبانه از فضای مجازی توسط چند فرد فریب خورده و نادان صورت گرفت به گونه ای که می توان ادعا کرد یک عده کاسب و مساله دار و مزدور این شیوه را درپیش گرفتند.
عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران  تاکید کرد: از دستگاه محترم قضا تقاضا ی رسیدگی به اینگونه رفتارهای غیر اخلاقی، عوام فریبانه و ناشی از بی تقوایی را داشته چراکه تداوم اینگونه رفتارها که بخشی از آن را در آستانه انتخابات هیئت رییسه شورا ی شهر شاهد بودیم اثرات سویی را قطعا در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال خواهد داشت.
راستگو تقاضای دیگر خود را درخصوص رسیدگی به اموال و دارایی های 31 عضو شورای شهر از پیش از وردو به شورا تا کنون عنوان کرد و گفت: مطمئنم این رسیدگی و اطلاع رسانی به مردم نشان خواهد داد که چه کسانی غارتگر اموال بیت المال بوده و به دنبال چه منافعی هستند.
وی اینگونه بی اخلاقی ها در شورا را جای بسی تاسف دانست و افزود: متاسفانه این سیاسی کاری ها امروز جایگزین رفع مشکلات مردم شده و لزوم چاره جویی برای آن ضروری است.
رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید دوباره بر اینکه امیدوارم در سال پایانی شورا همکاری، هم افزایی و هماهنگی برای رفع مشکلات مورد توجه قرار گیرد نه بیان مسائل و موضوعات حاشیه‌ای افزود: متاسفانه برخی از اقدامات انجام گرفته در این دور از بازخورد مناسبی برای نظام برخوردار نبود.
راستگو خاطر نشان کرد:از افرادی که برای کمک به آن ور آب نادانسته و فریب خورده اقداماتی را به انجام رساندند می خواهم بنشیند و کمی تامل کنند و به فکر مردم بودن را جایگزین تفکر سیاسی و مغرضانه خود قراردهند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - راستگو - رسیدگی - اسلامی - مشکلات - افزود - اخلاقی - سیاسی - اینگونه - اموال - انتخابات - فریبانه - جایگزین - دنبال - خورده - تاکید - متاسفانه - هماهنگی - امروز - دستور - دستگاه - رییسه - امیدوارم - افزایی - همکاری - حاشیه‌ای -

نظر شما در مورد : دستگاه قضا رسیدگی به اموال 31 عضو شورای شهر را در دستور کار قرار دهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها