مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5984 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 شهریور 1395 -ساعت : 13:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

چمران خطاب به حکیمی پور:

به مطلبی که اعتماد ندارید اتکای قانونی نکنید

مازندشورا: رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به تذکر یکی از اعضا درخصوص در اختیار قرار داده نشدن گزارش املاک اعضای شورا که از سوی شهرداری اهدا شده است، گفت: شما در نامه ارسالی تان به هیات رئیسه شورا شنیده ها را عملی انگاشته بودید که باید بگویم این طرز تنظیم نامه صحیح نیست.

مازندشورا:

بلدیه|مهدی چمران خطاب به حکیمی پور، دیگر عضو شورا با تاکید بر اینکه در نامه ای که تنظیم کرده بودید نوشته بودید که شنیده ها نشان داده، اما در نگاشتن نامه نباید به مطلبی که اعتماد ندارید اتکای قانونی کنید، تصریح کرد: این نامه ارسالی سازمان بازرسی گزارش نبوده است.وی با اشاره به اینکه روز گذشته نامه ای برای سازمان بازرسی نوشته تا این سازمان یک رونوشت نیز به دفتر ریاست شورای شهر ارسال کند، خاطر نشان کرد: در پاسخ به ما اعلام شد که سازمان بازرسی این نامه را به افراد برای طرح سوال فرستاده تا صحت اطلاعات آن مشخص شود و سپس بعد از آن گزارش اصلی تهیه شود.
چمران افزود: پس از دریافت این پاسخ بار دیگر نامه نوشتیم تا این لیست را به ما نیز ارائه کنند که سازمان بازرسی اعلام کرد که ما مطلبی به کسی ارسال نکردیم و مطالب بر اساس گزارش منتشر نشده است، زیرا 50 درصد گزارش هایی که می آیند قابل استناد نیستند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازرسی - گزارش - چمران - مطلبی - نوشته - ارسال - اعلام - بودید - قانونی - حکیمی - اعتماد - ندارید - اتکای - اینکه -

نظر شما در مورد : به مطلبی که اعتماد ندارید اتکای قانونی نکنید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها