مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5986 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 شهریور 1395 -ساعت : 14:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حافظی تاکید کرد

افزایش سهم فروش غیرحضوری در میادین میوه و تره‌بار

مازندشورا: رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بر افزایش سهم فروش غیرحضوری در میادین میوه و تره‌بار تاکید کرد.

مازندشورا:

بلدیه|رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به دولتمردان، پس از ارائه گزارش مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، با بیان اینکه در این سازمان اقدامات خوبی در حال شکل گیری است، اظهار کرد: با استناد بند 2-7 پیوست طرح جامع شهر تهران، مصوب آذرماه 1386 در رابطه با طرح های موضعی و موضوعی، مقرر شده است سازمان میادین با همکاری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران نسبت به طرح موضوعی ساماندهی و توسعه مراکز عمده فروشی توزیع مواد غذایی و میادین میوه و تره بار اقدام و نتایج را تا تصویب در شورای شهر و کمیسیون ماده 5 پیگیری کند.وی با انتقاد به اینکه تا کنون این مصوبه بازخوردی نداشته است، تاکید کرد: در بند "چ" ماده 48 برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران، نیز بر راه اندازی سیستم فروش غیر حضوری در میادین و بازارهای میوه و تره بار شهر تهران به نحوی که در هر سال 5 درصد و در طول برنامه به میزان 20 درصد از کل فروش غیرحضوری افزایش یابد، تاکید شده است.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران همچنین اظهار کرد: اجرایی شدن این بند به کاهش آلودگی هوا و ترافیک منجر می شود از این رو انتظار داریم اقدامات جدی برای اجرای این بند صورت گیرد.
حافظی گفت: عملیاتی شدن این موارد به عنوان مطالبه جدی است و امیدواریم  بر اساس برنامه مصوب، اقدامات انجام و به شورای شهر تهران گزارش شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - میادین - برنامه - شورای - حافظی - اقدامات - تاکید - اظهار - موضوعی - کمیسیون - گزارش - افزایش - غیرحضوری - شهرداری - اینکه -

نظر شما در مورد : افزایش سهم فروش غیرحضوری در میادین میوه و تره‌بار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها