مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5987 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 شهریور 1395 -ساعت : 14:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد:

ضرورت تحقیق و تفحص از شهرداری

مازندشورا: عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکر خود خواستار امضای طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شهرداری تهران درباره واگذاری‌ها شد.

مازندشورا:

بلدیه| محمد سالاری ضمن تبریک هفته دولت، سخنان خود را با اعتراض به برخورد فیزیکی یکی از نمایندگان مجلس با خبرنگار پارلمانی آغاز کرد.وی گفت: مطبوعات ظرفیت بسیار خوبی برای شفاف‌سازی و تسهیل عملکرد مدیران دارند و از آنها به عنوان رکن چهارم دموکراسی یاد می‌شود.
سالاری تصریح کرد: ما نمی‌توانیم در مقابل یکسری بداخلاقی‌ها کل رسانه‌ها را زیر سوال ببریم و همه آنها را محکوم به بداخلاقی کنیم.
وی در ادامه تذکری را خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد و گفت: محور تذکر بعدی من شخص آقای چمران است. شما در یکی از رسانه‌ها درباره حواشی اخیر در فضای مجازی اعلام کردید بوی توطئه‌ می‌آید و یکی از جناح‌های سیاسی برنامه‌ریزی کرده که این اتفاق بیفتد.
این عضو شورای شهر تهران افزود: من چنین صحبتی را مستقیم از شما نشنیده‌ام، اما اگر این صحبت شما در یکی از رسانه‌ها درست باشد، به آن اعتراض دارم، چون شبکه‌های اجتماعی تنها در اختیار یک جناح سیاسی نیست.
وی تاکید کرد: در این مقطع زمانی مهمترین رسالت شورای شهر این است که درباره موضوع واگذاری‌ها شفاف‌سازی کند.
سالاری افزود: قبل از اینکه مجلس تحقیق و تفحص درباره عملکرد شهرداری را در دستور خود قرار دهد، این وظیفه ماست که در یک مسیر کارشناسی، طرح تحقیق و تفحص را ارائه دهیم و با استفاده از ظرفیت خبرگان، این موضوع را در ابعاد مختلف بررسی کنیم.
وی در پایان گفت: طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شهرداری درباره واگذاری‌ها را ارائه دادیم که اگر مصلحت باشد همه اعضای شورا از این طرح حمایت کنند تا برای شفاف‌سازی در مسیر کارشناسی، طرح اجرایی شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - درباره - تحقیق - رسانه‌ها - سالاری - عملکرد - شفاف‌سازی - شهرداری - تهران - واگذاری‌ها - موضوع - کارشناسی - ارائه - افزود - اسلامی - ظرفیت - تاکید - اعتراض - سیاسی -

نظر شما در مورد : ضرورت تحقیق و تفحص از شهرداری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها