مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5993 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 شهریور 1395 -ساعت : 16:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اصلاحیه حمایت از نوسازی بافت‌های فرسوده شهری ابلاغ شد

مازندشورا: معاون اول رییس جمهوری تصویب‌نامه هیات وزیران در خصوص اصلاحیه قانون حمایت از احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده ناکارآمد شهری را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، معاون اول رییس جمهوری تصویب‌نامه هیات وزیران در خصوص اصلاحیه قانون حمایت از احیا بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده ناکارآمد شهری را به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ کرد که بر اساس این اصلاحیه، علاوه بر تعیین تکالیف دستگاه‌های عضو ستاد ملی مندرج در این قانون نظیر شهرداری ها، وزارت راه و شهرسازی، وزارت آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، سازمان برنامه و بودجه، بانک مسکن، بنگاه‌ها و موسسات اقتصادی دولتی، از بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره)، سازمان اوقاف و امور خیریه خواسته شده تا نسبت به تعیین تکلیف تصرفات غیرمجاز در بافت‌های فرسوده بر اساس برنامه ششم اقدام کنند.

به گزارش اسحاق جهانگیری این مقرره را که در جلسه مورخ ۱۳۹۵.۰۵.۲۷ هیات وزیران به تصویب رسیده بود با شماره ۶۷۷۰۱ مورخ ۱۳۹۵.۰۶.۰۶ به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ کرد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ابلاغ - اصلاحیه - دستگاه‌های - فرسوده - وزارت - حمایت - ذیربط - تعیین - برنامه - قانون - وزیران - گزارش - نوسازی - شهرسازی - بافت‌های -

مطالب مرتبط با : اصلاحیه حمایت از نوسازی بافت‌های فرسوده شهری ابلاغ شد
نظر شما در مورد : اصلاحیه حمایت از نوسازی بافت‌های فرسوده شهری ابلاغ شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها