مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6002 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 شهریور 1395 -ساعت : 09:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی

افتتاح بیش از ۸ هزار واحد مسکن مهر در پرند به مناسبت هفته دولت/ ۹ مدرسه و ۲ مرکز فرهنگی مذهبی هم افتتاح شد

مازندشورا: در هفتمین روز از هفته دولت، ۸۳۹۰ واحد مسکن مهر، ۹باب مدرسه و آموزشگاه و ۳ پروژه مذهبی – فرهنگی به ارزش تقریبی ۵ هزار میلیارد ریال در شهر جدید پرند افتتاح شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر های جدید، محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی با هیئت همراه، پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام در مزار شهدای این شهر، بیش از ۸ هزار واحد مسکن مهر این شهر را افتتاح کردند.

۹ باب مدرسه و آموزشگاه، مرکز آموزش های علوم قرآنی، مجتمع فرهنگی و هنری و یک مسجد محله ای از دیگر پروژه های افتتاح شده در هفتمین روز از هفته دولت در شهر جدید پرند بود.

نریمان در حاشیه این افتتاح، با اشاره به تعداد واحدهای افتتاح شده مسکن مهر در دولت تدبیر و امید در شهرهای جدید، این اقدام را نشانه توجه به مسکن مهر و تعهد به متقاضیان دانست.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، با اشاره به اینکه ساخت مدرسه، بیمارستان و سایر خدمات روبنایی به عهده وزارت راه و شهرسازی نبوده، اضافه کرد: ما خود را در مقابل مردم مسئول می‌دانیم و در کنار وزراتخانه ها و دیگر دستگاه‌های خدمات رسان قرار گرفتیم تا بتوانیم با تعامل و همکاری به مردم، خدمات لازم را ارائه کنیم و به حقوق شهروندی پایبند باشیم.

نریمان ساخت ۲۱باب مدرسه و آموزشگاه را در مدت زمان کمتر از ۱۸ماه امری بی‌سابقه و قابل تحسین دانست و بیان کرد: توجه ما به مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرهای جدید به صورت بلندمدت و برنامه‌ریزی شده است و این اقدام مهم در پرند باید در تمام شهرهای جدید کشور نیز اجرایی شود.

وی با تاکید بربحث هویت بخشی در تمام شهرهای جدید، از جمله شهر جدید پرند که به عنوان پایتخت مسکن مهر کشور به شمار می‌رود، گفت: نیاز به ایجاد مجموعه‌های فرهنگی، آموزشی و مذهبی بسیار محسوس است که بهترین اقدام برای پیشبرد این هدف مشارکت با بخش خصوصی خواهد بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تسهیل رفت و آمد و حمل و نقل در شهر جدید پرند، تصریح کرد: احداث خطوط ریلی لازمه توسعه شهرهای جدید و در راستای توسعه شهرهای ریل پایه است که این موضوع برای پرند در حال اجرا می باشد.

در ادامه افتتاحیه‌ها، آموزشگاه سردار شهید همدانی با حضور خانواده این شهید والامقام در فاز ۳ شهر جدید پرند افتتاح و آماده بهرهبرداری شد. این آموزشگاه  با ۲۰ کلاس با زیر بنای ۲۸۵۴ متر مربع در زمینی به مساحت ۶۰۷۱ متر مربع احداث شده است.

حجت الااسلام خدیری امام جمعه پرند، نوروزی نماینده مردم رباط کریم و پرند در مجلس شورای اسلامی، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت عمران شهرهای جدید و همچنین مدیران شرکت عمران شهر جدید پرند در این مراسم حضور داشتند./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرهای - افتتاح - شهرسازی - آموزشگاه - عمران - مدرسه - فرهنگی - اشاره - اقدام - معاون - نریمان - خدمات - احداث - توسعه - مدیران - شهدای - مذهبی - وزارت - دانست -

مطالب مرتبط با : افتتاح بیش از ۸ هزار واحد مسکن مهر در پرند به مناسبت هفته دولت/ ۹ مدرسه و ۲ مرکز فرهنگی مذهبی هم افتتا...
نظر شما در مورد : افتتاح بیش از ۸ هزار واحد مسکن مهر در پرند به مناسبت هفته دولت/ ۹ مدرسه و ۲ مرکز فرهنگی مذهبی هم افتتا...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها