مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6010 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 شهریور 1395 -ساعت : 19:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به منظور افزايش ارتقاء ايمني محورهاي تنكابن صورت پذيرفت :

تقدير فرماندار از رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنکابن

مازندشورا: فرماندار ويژه شهرستان تنكابن با ارسال تقديرنامه اي از مجموعه كاركنان اداره راه و شهرسازي تنکابن �به پاس فعاليتهاي گسترده در خصوص بهسازي و ايمن سازي راههاي ارتباطي اين شهرستان تشكر و قدرداني نمود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ، سید امیر حسینی جو معاون استاندار مازندران و فرماندار ويژه شهرستان تنكابن با ارسال تقدیرنامه ای از تلاش هاي خالصانه مهندس تورج فتحي رئيس اداره راه و شهرسازی اين شهرستان و ديگر كاركنان اين مجموعه به پاس فعاليتهاي گسترده در خصوص بهسازي و ايمن سازي راههاي ارتباطي تحت پوشش خود تشكر و قدرداني نمود.

در بخشي از تقدیر نامه ارسالي فرماندار آمده است : عملکرد حضرتعالی در دوره هدایت اداره راه وشهرسازی تنکابن ، مصداق بارز گشاده رویی ، تکریم ارباب رجوع، خدمت صادقانه به عموم مردم ، بهسازی و توسعه زیرساخت های حمل ونقل ، ساماندهی وضعیت راه های روستایی و بکارگیری ظرفیت های موجود به ویژه مشارکت مردم است و همواره خدمات شما در داوری تاریخ مدیریت این خطه در ذهن مردم نظر شده و جاودانه است.

گفتني است علاوه بر فرماندار ويژه شهرستان تنكابن ، نماینده محترم مردم تنکابن در مجلس شوراي اسلامي ، بخشدار و شورای اسلامی نشتا و دهیاری و شورای اسلامی روستای همرودبن از زحمات مهندس فتحي و راهداران اين اداره تقدير و تشكر نمودند.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - فرماندار - شهرستان - تنكابن - تنکابن - شورای - اسلامی - مهندس - مازندران - تقدير - شهرسازی -

مطالب مرتبط با : تقدير فرماندار از رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنکابن
نظر شما در مورد : تقدير فرماندار از رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنکابن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها