مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6011 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 شهریور 1395 -ساعت : 19:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئيس اداره راه و شهرسازي عباس آباد خبر داد :

احداث راهدارخانه در محور ارتباطي عباس آباد _ كلاردشت

مازندشورا: رئيس اداره راه و شهرسازي عباس آباد از افتتاح و بهره برداري از راهدارخانه در محور ارتباطي عباس آباد _ كلاردشت در هفته دولت با اعتباري بالغ بر 1200 ميليون ريال خبر داد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حميد رضا مقتدر در حاشيه مراسم افتتاح اين پروژه با اشاره به اينکه امروزه شبکه راه‌های ارتباطی مازندران به طول ۱۰ هزار و 399 کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی به عنوان محور اصلی حمل و نقل جاده‌ای از عوامل عمده رشد اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی استان بوده و به عنوان شریان‌های حیاتی و اقتصادی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

مهندس مقتدر در خصوص عملیات احداث راهدارخانه عباس آباد افزود: این راهدارخانه با متراژ 82 متر مربع و اعتباري بالغ بر 1200 ميليون ريال بنا شده  است.

وی به دیگر اقدامات این اداره در محور عباس آباد _ كلاردشت اشاره کرد و گفت: این اداره در راستای برنامه‌ها و اهداف خود در زمینه ایمن‌سازی محور مذکور اقدامات گسترده‌ای را در تعمیر و مرمت ابنیه فنی ، روکش آسفالت، و نصب تابلوها و علائم و خل كشي به اجرا درآورده است.

گفتني است در حال حاضر 22 راهدارخانه در محورهای ارتباطی مازندران به منظور حفظ، نگهداری و بهسازی از راه‌ها در سطح استان مستقر هستند.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - عباس آباد - راهدارخانه - مازندران - استان - عنوان - اقتصادی - اقدامات - ارتباطی - مهندس - شهرسازي - احداث - كلاردشت - مقتدر - اشاره -

مطالب مرتبط با : احداث راهدارخانه در محور ارتباطي عباس آباد _ كلاردشت
نظر شما در مورد : احداث راهدارخانه در محور ارتباطي عباس آباد _ كلاردشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها