مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6027 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 شهریور 1395 -ساعت : 14:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

چمران مطرح کرد؛

مهمترین اولویت‌های شورا در سال چهارم

مازندشورا: رئیس شورای شهر تهران، اولویت های شورا در سال چهارم و پایانی را تشریح کرد.

مازندشورا:

بلدیه|مهدی چمران با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: فضای انتخابات صمیمانه بود و انتخابات به صورت کاملاً دوستانه برگزار شد.وی افزود: شورا در این سه سال نشان داد کاملا تخصصی کار می‌کند و غیر از روز انتخابات که فضا سیاسی می‌شود، در طول سال فضا به دور از سیاسی‌کاری و صرفاً بر اساس تخصص اداره می‌شود.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به نتیجه انتخابات گفت: نتیجه مهم نیست اگر اعضای شورا کار کنند، مردم برنده‌اند و اگر کار نکنیم، همه بازنده‌اند.
چمران با اشاره به مهمترین اولویت‌های شورا در یک سال باقی‌مانده، اظهار کرد: تلاش ما جبران عقب‌ماندگی‌ها است. اتمام پروژه‌های نیمه تمام و برنامه پنجم و طرح‌های تفصیلی از جمله اقدامات ما خواهد بود.
وی با اشاره به مشکلات مردم گفت: بیشتر درخواست‌های مردمی که به ما می‌رسد، تقاضای کار است که متأسفانه شورا در این زمینه نمی‌تواند اقدام اجرایی انجام دهد.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به بحث‌های اخیر در در فضای مجازی و طرح تحقیق و تفحص مجلس از شهرداری، تصریح کرد: این موضوع مطرح و قرار است به مجلس پیشنهاد شود اما اینکه چه هنگامی این امر محقق شود، مشخص نیست.
چمران افزود: با این حال دوستان شورا عنوان کردند که بهتر است قبل از اینکه مجلس در این زمینه ورود کند، خود شورا نسبت به تحقیق و تفحص در این زمینه اقدام کند؛ این موضوع در قالب طرح یک فوریتی نیز به شورای شهر ارائه شد.
وی گفت: شوراهای کشور آبروی نظام هستند و می‌توانند در راستای برون‌رفت از بسیاری از مشکلات تأثیرگذار باشند و تاکنون این تأثیرگذاری را نشان داده‌اند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشاره - انتخابات - چمران - شورای - تهران - زمینه - تحقیق - موضوع - رئیس شورای شهر - اقدام - اینکه - افزود - مهمترین - اولویت‌های - نتیجه - مشکلات -

نظر شما در مورد : مهمترین اولویت‌های شورا در سال چهارم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها