مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6031 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 شهریور 1395 -ساعت : 15:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب:

تقویم نمایشگاه به زودی منتشر می شود

مازندشورا: مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با بیان اینکه یکی از وجوه تمایز مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب با سایر نمایشگاه ها تنظیم تقویم نمایشگاهی آن است، گفت: تقویم نمایشگاهی این مجموعه به زودی منتشر خواهد شد.

مازندشورا:

بلدیه| سیدمحمد سیدی در نشستی خبری افزود: برگزاری نمایشگاه در سه عرصه ملی، بین المللی و تخصصی را در دستور کار داریم.وی با بیان اینکه به دنبال آن هستیم که برخی کشورهای همسایه نیز نمایشگاه‌های خود را در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار کنند، تصریح کرد: تا پایان سال جاری برگزاری 16 نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب تعریف شده است.
سیدی با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار ، یراق آلات و تجهیزات وابسته  خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از پانزدهم تا نوزدهم شهریور ماه در مجموعه نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به آماده بودن زیرساخت ها در مجموعه شهر آفتاب عنوان کرد: در تلاش هستیم مجموعه را در  یک بازه زمانی سه تا پنج ساله تکمیل کنیم.
سیدی درخصوص انتقادات مطرح شده درباره گرانی واگذاری غرفه های نمایشگاه نیز گفت: تعرفه ها بر اساس یک جدول تعیین شده و در چهارچوب ضوابط و مقررات اجرایی می‌شود.
مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با اشاره به تجربه موفق برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران افزود: درخصوص  ارایه مدهای مختلف حمل و نقل عمومی در نمایشگاه کتاب ؛ مترو موفق به کسب بالاترین امتیاز شد. همچنین باید اعلام کنم که مترو شهر آفتاب در زمان برگزاری نمایشگاه چوب فعال خواهد بود.
وی درباره برگزاری نمایشگاه مطبوعات در شهرآفتاب نیز گفت: برای برگزاری  نمایشگاه مطبوعات تاکنون تقاضا و درخواستی دریافت نکرده ایم.
سیدی در پایان با اشاره به دستور شهردار تهران مبنی بر تسریع در توسعه مجموعه شهر آفتاب تاکید کرد: رایزنی با سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای توسعه مجموعه و ساخت فاز دوم را آغاز کرده ایم. در فاز دوم مساحت سالن های نمایشگاهی به 120 هزار مترمربع خواهد رسید.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - مجموعه - آفتاب - برگزاری - اشاره - نمایشگاهی - المللی - درباره - تهران - توسعه - پایان - مطبوعات - دستور - تخصصی - افزود - مدیرعامل - هستیم - شهرآفتاب - برگزار -

نظر شما در مورد : تقویم نمایشگاه به زودی منتشر می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها