مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6098 -تاریخ انتشار : شنبه 13 شهریور 1395 -ساعت : 11:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تا پایان شهریورماه95؛

12فروشگاه شهروند تا ساعت 24 خدمات دهی می کنند

مازندشورا: مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با بیان اینکه تعدادی از فروشگاه ها تا پایان شهریورماه تا ساعت 24 به شهروندان خدمت رسانی می کنند، گفت: شهروندان با مراجعه به 12 شعبه از فروشگاه های شهروند که تا ساعات پایانی شب فعالند می توانند مایحتاج خود را تهیه کنند.

مازندشورا:

بلدیه| اکبر علوی، با اشاره به افزایش ساعت برخی شعب فروشگاه شهروند تا پایان شهریورماه گفت: این تعداد از فروشگاه های شهروند تا ساعت 24 به شهروندان خدمت رسانی می کنند. این در حالیست این افزایش ساعت به دلیل آسایش و راحتی شهروندان است.مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با بیان اینکه تا پایان شهریورماه این تعداد از فروشگاه ها به شهروندان خدمات دهی خواهند داشت، افزود: 12 شعبه از فروشگاه های شهروند تا ساعت 24 فعال بوده و مشتریان می توانند تا ساعات پایانی شب برای تهیه مایحتاج خود به آنها مراجعه کنند.
وی با اشاره به اینکه این فروشگاه ها تقریبا در تمامی مناطق 22گانه باز هستند، خاطر نشان کرد: فروشگاه های بهرود، بهاران، صادقیه، آل احمد، آزادگان، المپیک، حکیمیه، شهرری، خانی آباد، ایران زمین، نبوت و همچنین الماس ایران با توجه به نیاز منطقه برای ارائه خدمات تا ساعت 24 انتخاب شده اند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فروشگاه - شهروند - پایان - خدمات - شهروندان - اینکه - تعداد - افزایش - اشاره - شهریورماه -

نظر شما در مورد : 12فروشگاه شهروند تا ساعت 24 خدمات دهی می کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها