مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6105 -تاریخ انتشار : شنبه 13 شهریور 1395 -ساعت : 12:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل کمیته امداد استان تهران:

خانه «ملکه توران» برای کمک به نیازمندان تخریب شد

مازندشورا: مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: خانه توران متعلق به مجتمع اقتصادی کمیته امداد است و این سازمان حق دارد برای حمایت از نیازمندان به فروش، تخریب و تغییر کاربری اقدام کند.

مازندشورا:

بلدیه|محسن ولیئی گفت: املاک کمیته امداد  اعم از خانه توران یا هر ملک دیگری متعلق به مجتمع اقتصادی کمیته امداد است و این املاک به صورت مصادره‌ای به این نهاد تحویل داده شده است.
وی افزود: مجتمع اقتصادی کمیته امداد نیز نسبت به تبدیل وضعیت این املاک و خرید و فروش آن اقدام می‌کند.
ولیئی افزود: کمیته امداد در زمان مورد نیاز نسبت به این املاک اقدام به تغییر کاربری، تخریب یا فروش می کند تا برای حمایت از نیازمندان، درآمدزایی شود.این قبیل اقدامات با هدف کمک به محرومان،اشتغالزایی مددجویان و ساخت مسکن نیازمندان انجام می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: بنابراین هر ملکی از خانه توران گرفته یا هر ملک دیگری که کمیته امداد نسبت به فروش، تخریب و تغییر کاربری آن اقدام کرده حتما دارای مجوز از شهرداری است.
ولیئی افزود: تا این لحظه هیچ ملکی بدون مجوز شهرداری تخریب نشده است.
این درحالی است که خانه توران که متعلق به خانه زن سوم رضاشاه است و تحت تملک کمیته امداد، تخریب شد و فتاح رئیس کمیته امداد امام دراین باره گفته که تذکری نسبت به خانه توران وجود نداشته و طبق ضوابط قانونی رفتار شده است. تمام مجوزها نیز از شهرداری گرفته‌ شده هرچند که این خانه، بنای تاریخی نبوده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمیته - امداد - تخریب - توران - املاک - اقدام - شهرداری - افزود - نیازمندان - ولیئی - تغییر - کاربری - دیگری - تهران - استان - مدیرکل - متعلق - مجتمع - اقتصادی -

نظر شما در مورد : خانه «ملکه توران» برای کمک به نیازمندان تخریب شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها