مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6109 -تاریخ انتشار : شنبه 13 شهریور 1395 -ساعت : 13:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حقانی به خبر داد:

ورود دادستانی به پرونده «ساخت و ساز در پارک جردن»

مازندشورا: رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر از ورود دادستان تهران به موضوع پارک جردن خبرداد.

مازندشورا:

بلدیه|محمد حقانی  همچنین در مورد تخریب پارکی در خیابان جردن با اشاره به ورود دادستان تهران به این موضوع، گفت: 40 سال است که این قطعه زمین بلاصاحب رها شده بود و هیچ کس خبری از مالک آن نداشت!وی با بیان اینکه 26 سال پیش این قطعه زمین با کاشت چندین اصله درخت به فضای سبزی برای اهالی تبدیل شد، گفت: حالا مالک پس از 40 سال آمده و درخواست بازپس‌گیری زمینش را دارد.
رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به شکایت مالک از شهرداری تهران به دیوان عدالت اداری، گفت: دیوان عدالت نیز رای به نفع مالک داده و از شهرداری خواسته نسبت به بازپس‌دهی این زمین اقدام کند و حالا قسمت جلویی پارک را محصور و در حال ساخت و ساز هستند.
حقانی با طرح این سوال که آیا می‌دانید در خیابان جردن زمین متری چند است؟ گفت: قطعا با توجه به پهنه این خیابان به زودی شاهد ایجاد شدن برج اداری ـ تجاری هستیم و این در حالی است که مردم پس از 26 سال بر روی این پارک حق و حقوقی دارند.
وی با بیان اینکه شهرداری باید نسبت به جلب رضایت این مالک اقدام می‌کرد و زمین دیگری را به عنوان معوض به این فرد می‌داد، گفت: خوشبختانه باخبر شدیم که دادستان نیز تهران به این موضوع وارد شده و درخواست بررسی موضوع آن هم با قید فوریت را صادر کرده که امیدواریم اتفاق خوبی در این خصوص رخ دهد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - موضوع - شهرداری - خیابان - عدالت - اداری - دیوان - ساخت و ساز - اقدام - اینکه - اشاره - دادستان - حقانی - درخواست -

نظر شما در مورد : ورود دادستانی به پرونده «ساخت و ساز در پارک جردن»

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها