مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6114 -تاریخ انتشار : شنبه 13 شهریور 1395 -ساعت : 13:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در تابستان95 صورت گرفت؛

بازدید بالغ بر 300 هزار نفری از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

مازندشورا: مدیر عامل شرکت نوسازی عباس‌آباد از بازدید بیش از 300 هزار نفری هموطنان از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در تابستان امسال خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|فرامرز عظیمی، با اعلام این خبر و با تاکید بر اینکه در برگزاری ویژه برنامه های تابستان امسال رویکرد کاملا  متفاوتی به نسبت ساله های قبل داشتیم، افزود: خوشبختانه این تغییر رویکرد که با هدف اجرای برنامه های خانواده محور همراه بود ؛ در نهایت به افزایش بی سابقه حضور هموطنان و بازدید آنها از اراضی عباس آباد منجر شد.وی با اشاره به اینکه در چند سال گذشته و به همت مدیریت شهری پایتخت پروژه‌های متعدد فرهنگی و عمرانی در اراضی عباس آباد به بهره‌برداری رسیده  است،تصریح کرد: بازدید شهروندان تهرانی و سایر هموطنان از پل طبیعت و گنبد مینا در 6 ماه نخست سال جاری بسیار چشمگیر بوده است.
عظیمی افتتاح مجموعه «گنبد مینا» را اقدامی بزرگ و تاثیرگذار در جهت ترویج علم در کشور عنوان و خاطرنشان کرد: بزرگترین آسمان نمای خاورمیانه با امکانات متنوع، امکان گردش علمی را برای تمامی بازدیدکنندگان  فراهم آورده است.همچنین هم اکنون شاهد بازدید گردشگران خارجی از مجموعه گنبد مینا هستیم.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه در صدد معرفی بیش از پیش پهنه شرقی اراضی  عباس آباد به بازدید کنندگان هستیم،گفت: درهمین راستا برنامه ای را با عنوان "باغ خندان" ؛ با موضوع" فقرزدایی و نشاط شهروندی" برگزار کردیم.
مدیر عامل شرکت نوسازی عباس‌آباد افزود:باید اعلام کنم که در حال حاضر امکان استفاده شهروندان از مجموعه هایی نظیر باغ هنر، دریاچه هنر و گذر فرهنگ فراهم شده است.
عظیمی در پایان با اشاره به اینکه برگزاری برنامه های ویژه ای را برای هفته دفاع مقدس در دستورکار داریم، عنوان کرد:در این برنامه ها به بررسی نقش رزمندگان اسلام در پیروزی حق علیه باطل  در دوران دفاع مقدس خواهیم پرداخت.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازدید - برنامه - اینکه - عباس آباد - مجموعه - عنوان - عظیمی - شهروندان - فراهم - اشاره - امکان - هستیم - افزود - اعلام - فرهنگی - تاکید - برگزاری - هموطنان - رویکرد - اراضی -

نظر شما در مورد : بازدید بالغ بر 300 هزار نفری از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها