مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6131 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 شهریور 1395 -ساعت : 08:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راه و شهرسازی خبر داد:

اتمام واگذاری پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر استان مرکزی

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در گفتگوی اختصاصی با صدا و سیما در آستانه سفر هیات دولت به استان مرکزی پیرامون عملکرد این اداره کل درحوزه‌های مسکن و شهرسازی گفت: واگذاری پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر استان مرکزی را به اتمام رساندیم.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان مرکزی ، مجیدرضا نصراله نژاد در این مصاحبه با اعلام این خبر افزود: یکی از رسالت‌ها و وظایف ما در سال‌های اخیر، واگذاری مساکن مهر در شهرهای پرجمعیت استان مرکزی(شهرهای بالای ۲۵هزار نفرجمیت) بود که با تلاش‌های بی وقفه کارشناسان این اداره کل، توانستیم پرونده واگذاری این پروژه‌های مسکونی دراین شهرها را به طور کامل به سرانجام برسانیم.

نصراله نژاد درخصوص پروژه‌های مسکن مهر در سایر شهرهای استان مرکزی اضافه کرد: واگذاری پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای کوچک استان برعهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوده است که با تلاش‌ها و برنامه ریزی‌های قابل تقدیر این عزیزان در این شهرها نیز واگذاری پروژه‌های مسکن مهر به متقاضیان برابر ضوابط در مراحل پایانی قرار دارد به نحوی که واگذاری ۱۷۰۰ واحد باقیمانده در این شهرها نیز در حال مراحل نهایی واگذاری است.

دربحث شهرهای جدید نیز در شهر مهاجران تمامی تعهدات توسط شرکت عمران شهرهای جدید پایان یافته و در شهر جدید امیرکبیر از تعداد ۱۱۳۱ واحد تعداد ۲۵۰ واحد تحویل متقاضیان شده که تا پایان امسال واحدهای باقی مانده تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی در تشریح اهم عملکرد این اداره کل در حوزه شهرسازی و معماری گفت:

یکی از فعالیتهای مستمر و حائز اهمیت اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی ایفای نقش فعال در جلسات کمیسیون‌های ماده ۵ و سایر کارگروه‌های زیربنایی استانداری به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری است در همین رابطه موفق شدیم تا پایان سال گذشته بالغ بر ۳۰۰ پرونده و تا نیمه نخست امسال بالغ بر ۱۵۰ پرونده و درخواست را بررسی نموده و جهت انجام مراحل نهایی به مراجع ذی ربط ارسال نماییم. همچنین در همین حوزه، تاکنون برای ۳۱ شهر استان طرح جامع شهری تدوین شده، که البته در ۳ شهر در حال بازنگری این طرح‌ها هستیم طرح‌های تفصیلی ۳۰ شهر استان نیز به همت کارشناسان این اداره کل به انجام رسیده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - شهرهای - واگذاری - مرکزی - اداره - پروژه‌های - شهرسازی - متقاضیان - مراحل - شهرها - پرونده - تحویل - امسال - استانداری - تعداد - کارشناسان - بالای - نصراله - نهایی - پایان -

مطالب مرتبط با : اتمام واگذاری پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر استان مرکزی
نظر شما در مورد : اتمام واگذاری پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر استان مرکزی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها