مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6145 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 شهریور 1395 -ساعت : 10:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دادستان کل کشور:

تشکیل هیئت وی‍ژه رسیدگی به واگذاری املاک خاص در تهران

مازندشورا: دادستان کل کشور گفت: از فردا هیئتی تشکیل خواهیم داد تا موضوع واگذاری املاک در شهرداری تهران را هم از بابت صیانت از حقوق عمومی و بیت المال و هم از حقوق اشخاصی بررسی کند.

مازندشورا:

بلدیه|حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در گفتگوی تلفنی با خبر ۲۱ سیما گفت: از فردا هیئتی تشکیل خواهیم داد تا موضوع را هم از بابت صیانت از حقوق عمومی و بیت المال و هم از حقوق اشخاصی که بی پایه به آنها اتهام زده می شود در حالی که جرم و محکومیت آنها قطعی نیست بررسی کند.وی با تاکید بر اینکه در صورت احراز تخلف با متخلفان قطعا برخورد می کنیم، گفت: از دادستان های تهران و سراسر کشور نیز خواهم خواست در صورتی که سایت های حوزه های متبوع آنها نیز موارد قانونی را رعایت نکنند به طور جدی برخورد کنند.
وی خاطرنشان کرد: اگر فردی متخلف باشد طبق مقررات مجازات می شود اما اگر تخلفی در کار نباشد نباید با آبروی افراد و مدیران جامعه در رسانه ها بازی شود بنابراین رعایت اخلاق اسلامی مهم است.
وی درباره زمان پایان بررسی این موضوع نیز گفت: تلاش می کنیم در طول یک ماه بررسی را به پایان و به اطلاع رئیس قوه قضائیه و مردم برسانیم.
وی در پایان گفت: البته از سازمان بازرسی کل کشور نیز پیگیری خواهیم کرد که موضوع از چه طریقی نشر پیدا کرده و آیا عواملی دخیل بوده یا قصور و تقصیری بوده است و اگر فردی مقصر باشد دستگاه قضا به آن رسیدگی خواهد کرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : موضوع - پایان - بررسی - رعایت - برخورد - خواهیم - تشکیل - رسیدگی - تهران - دادستان -

نظر شما در مورد : تشکیل هیئت وی‍ژه رسیدگی به واگذاری املاک خاص در تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها