مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6151 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 شهریور 1395 -ساعت : 11:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نایب رییس شورای شهر تهران:

ایجادکنندگان این ولوله های خبری مخرب به وجدان خود چه پاسخی می دهند؟

مازندشورا: نایب رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه با وجود فتنه انگیزی ها شاهد بودیم که قطار انتخابات هیات رئیسه سال چهارم شورای شهر تهران بدون کوچک ترین تاثیری به سلامت به ایستگاه آخر رسید، گفت: درست است که جریان سازی های اخیر با آبروی اعضای شورای شهر بازی کرد، اما دیدیم که نه تاثیری در روند برگزاری انتخابات داشت و نه اجازه داد خدشه ای در رابطه میان جناح های سیاسی که برای مردم به دور هم در شورا جمع شده اند وارد شود.

مازندشورا:

بلدیه|مرتضی طلایی، با اشاره به اینکه جمله معروف «سیاست ما عین دیانت ما است» این روزها در کشور مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته و بداخلاقی های سیاسی حوزه اخلاق و ایمان را در جامعه هدف قرار داده است، تصریح کرد: فرقی ندارد که این بداخلاقی ها از طرف کدام جریان سیاسی باشد، هرچه باشد مخرب است و آبروی نظام را زیر سوال می برد.وی با انتقاد از اینکه در آستانه انتخابات هیات رئیسه شورای چهارم تهران نوعی بداخلاقی سیاسی صورت گرفت که با آبرو و حیثیت کلی شورا و اعضای آن بازی کرد و لطمه جدی به وجهه شورا وارد کرد، متذکر شد: سوال اصلی من از افرادی که این ولوله های خبری مخرب را ایجاد کردند این است که واقعا به وجدان خود چه پاسخی می دهند؟
طلایی با یادآوری اینکه مدیریت شهری تهران و در راس آن شورای شهر هرگز موافق تخلف و رانت خواری نیست و نبوده و نخواهد بود، خاطرنشان کرد: به عنوان یک عضو شورا به هیچ وجه موافق ایجاد حاشیه امن برای برخی افراد خاص نیستم و باید بگویم که شورا نیز اجازه نمی دهد برخی افراد برای خودشان حاشیه امن ایجاد کنند. معتقدم شورا باید سه ویژگی داشته باشد پاکدستی، انقلابی و کارآمدی.
عضو کمیسیون اجتماعی شورای شهر پایتخت با تاکید بر اینکه اگر این سه شاخص مهم ملاک عمل اعضای شورا و جناح های سیاسی که متعلق به آن هستند قرار گیرد، بی شک بسیاری از مسائلی که در زمینه بداخلاقی های کاری وجود دارد فرصت تبلور در جامعه را بدست نمی آورند، افزود: محکوم کردن بداخلاقی های سیاسی به معنای حمایت از رانت خواری ها نیست زیرا فساد اداری و مالی و سوءاستفاده از قدرت و مسئولیت به هر شکلی تقبیح شده است.
طلایی در بخش دیگری از صحبت هایش با انتقاد از اینکه اخلاقی نیست که به خاطر راهبردهای سیاسی جناح ها برخی اعضا مسائلی مطرح کنند که به ابزاری برای رقابت های ناسالم با رقبا بدل شود، تصریح کرد: در هیاهوهای رسانه ای اخیر حتی اگر فرض کنیم تخلفی نیز صورت گرفته باشد، وقتی نه احراز و نه ثابت شده است، به چه اجازه ای اسامی افراد به رسانه ها کشیده می شود؟
نایب رئیس شورای شهر افزود: وقتی روند افشای اسامی را در بی اخلاقی های پرونده واگذاری املاک می بینیم می فهمیم که یک جریان سیاسی می خواهد با هر توانی به اهداف سیاسی خودش دست یابد و عیان است که عنوان نام ها و چگونگی خبرسازی واگذاری ها اقدامی در مقابل فیش های حقوقی نجومی است تا آبروی افراد به چالش کشیده شود.
طلایی خاطر نشان کرد: خدشه وارد کردن به آبروی افراد به هر قیمتی، برکت را از جامعه می گیرد اما باید تاکید کنم که تمام این تلاش های مخرب نه به نفع مردم و نه نظام و نه کشور بوده و نه حتی جناح های سیاسی!فقط باعث سلب اعتماد مردمی می شود به طوری که بر آتش افروزی های جامعه می انجامد و دست آخر نیز تر و خشک را یکجا می سوزاند.   


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سیاسی - بداخلاقی - شورای - افراد - اینکه - جامعه - ایجاد - طلایی - آبروی - تهران - تاکید - واگذاری - اجازه - کشیده - افزود - رسانه - اسامی - حاشیه - اخلاقی - مسائلی - اعضای - گرفته - پاسخی - وجدان - ولوله - تصریح - جریان - خواری - موافق - انتقاد - عنوان -

نظر شما در مورد : ایجادکنندگان این ولوله های خبری مخرب به وجدان خود چه پاسخی می دهند؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها