مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6167 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 شهریور 1395 -ساعت : 16:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احمد مسجدجامعی:

تکلیف پرونده املاک هرچه زودتر روشن شود

مازندشورا: برای جلوگیری از این فضای تهمت زنی و پرونده سازی باید هر چه سریعتر تکلیف پرونده مالی در شهرداری روشن شود و تا زمانی که نهایی نشده از تهمت زدن و مصاحبه علیه هم بپرهیزیم .

مازندشورا:

تکلیف پرونده املاک هرچه زودتر روشن شود بلدیه | احمد مسجد جامعی در دویست و هشتاد و هشتمین جلسه شورا با اشاره به حواشی چند روز اخیر،گفت : من پیشتر ها هم گفته بودم که دفاع از حیثیت یک عضو شورا دفاع از حیثیت جمعی ما است و در این زمینه باید هیات رییسه قبل از همه ورود کند . 

وی ادامه داد:این نباید باعث شود که حق اعتراض و تذکر از عضو شورا سلب شود چرا که تذکر یکی از روش های اعضای شورا برای ادای حق نمایندگی شان است . 

مسجد جامعی افزود : با گزارش مسائل مالی شهرداری بسیاری از این پرونده سازی ها و تهمت زنی آغاز شد که البته برخی از این پرونده سازی ها هم جعلی بود و من معتقدم که هیات رییسه دقیقا از همین جا باید ورود می کرد . 

وی در ادامه با اشاره به موضوع بر خورد با سایت ها و رسانه ها ، گفت : من نظرم این نبوده و نیست که با سایت خبری برخورد و تعطیل شود. ما هیچ گاه قائل به این نیستیم که با جریان آزاد اطلاعات برخورد کنیم. 

به گزارش بلدیه این عضو شورا افزود : متاسفانه در حال حاضر زاویه نگاه ها در شورا نسبت به یکدیگر عو ض شده و باید این طرز نگاه ها اصلاح شود ، باید در این یکساله از حیثیت شورا ، جریان آزاد اطلاعات و اطلاع رسانی دفاع کنیم و این امر هم یک نقطه شروعی دارد که همان گزارش مالی شهرداری است و من پیشنهاد می دهم در این فضا که پرونده سازی ها و تهمت ها رواج یافته برای پیشگیری از آن هر چه سریعتر تکلیف پرونده مالی شهرداری مشخص شود . 

مسجد جامعی یاد آور شد : برای جلوگیری از این فضای تهمت زنی و پرونده سازی باید هر چه سریعتر تکلیف پرونده مالی در شهرداری روشن شود و تا زمانی که نهایی نشده از تهمت زدن و مصاحبه علیه هم بپرهیزیم .تا زمانی که تکلیف این پرونده نهایی نشده از تهمت زدن و مصاحبه علیه هم بپرهیزیم و در این شرایط هیات رییسه شورا باید به سخن اعضا توجه کند .

مسجد جامعی در خاتمه افزود : دفاع از حقوق رسانه ها و دفاع از آرای مردم جز وظایف ذاتی ما است که باید به آن عمل کنیم . 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرونده - تکلیف - جامعی - شهرداری - افزود - رییسه - گزارش - حیثیت - زمانی - سریعتر - نهایی - مصاحبه - بپرهیزیم - اطلاعات - برخورد - اشاره -  مسجد - بلدیه - رسانه - ادامه - جریان -

نظر شما در مورد : تکلیف پرونده املاک هرچه زودتر روشن شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها