مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6182 -تاریخ انتشار : دوشنبه 15 شهریور 1395 -ساعت : 10:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

شهرداری 76 مجموعه ورزشی ویژه بانوان احداث کرده است

مازندشورا: رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران از وجود 76 مجموعه خاص بانوان در شهر تهران خبر داد و گفت: این آمار مربوط به مجموعه های شهرداری تهران است .

مازندشورا:

بلدیه|محمد رضایی با اعلام این خبر و با اشاره به این که 4 مجموعه ورزشی خاص جانبازان نیز وجود دارد، ادامه داد: وجود این مجموعه های ورزشی کمک شایانی به ترویج ورزش شهروندان و نیز فرهنگ سازی در این زمینه می کند.
وی با اعلام این که در طول تابستان جشنواره های تفریحی ورزشی در 30 بوستان تهران برگزار شده است، تصریح کرد: این جشنواره ها میزبان حدودا یک میلیون شهروند در  30 نقطه پایتخت بوده اند.
 رضایی با بیان این که برای ترویج ورزش همگانی اقدامات مهمی در شهرداری تهران صورت گرفته است، اظهار کرد: 352 خانه ورزش در محلات تهران، ویژه بانوان و آقایان ایجاد شده و هم چنین 2هزار و 200 بوستان موجود در پایتخت مجهز به مبلمان ورزشی شده است و همه این ها وسعت زیر ساخت ها است که در اختیار ورزش همگانی قرار گرفته است.
رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به برگزاری جشنواره های مختلف از جمله جشنواره سالمند، کودک، ورزشی، بادبادک ها، نوجوان و نیزجشنواره های تفریحی ، گفت: این جشنواره ها در قالب های مختلف در بخش تفریحی بوستان ها و فضاهای باز برای استفاده شهروندان تعریف شده است.
وی با بیان این که 2هزار مربی خانم و آقا در بوستان ها به عنوان مربی تندرستی در ایستگاه های تندرستی حضور دارند، ادامه داد: در بخش های بسته نیز رشته های ورزشی با 3 هزار مربی، در خدمت شهروندان هستند. 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزشی - جشنواره - تهران - بوستان - شهرداری - تفریحی - شهروندان - مجموعه - گرفته - 2هزار - مختلف - تندرستی - همگانی - پایتخت - اشاره - اعلام - بانوان - ادامه - ترویج -

نظر شما در مورد : شهرداری 76 مجموعه ورزشی ویژه بانوان احداث کرده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها