مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6183 -تاریخ انتشار : دوشنبه 15 شهریور 1395 -ساعت : 10:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دادستان کل کشور خبر داد

تشکیل هیأت وی‍ژه رسیدگی به واگذاری املاک توسط شهرداری تهران

مازندشورا: دادستان کل کشور گفت: از امروز هیأتی تشکیل خواهیم داد تا موضوع واگذاری املاک در شهرداری تهران را هم از بابت صیانت از حقوق عمومی و بیت‌المال و هم از لحاظ حقوق اشخاص بررسی کند.

مازندشورا:

بلدیه|حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری افزود: این هیات موضوع را هم از بابت صیانت از حقوق عمومی و بیت‌المال و هم از حقوق اشخاصی که بی‌پایه به آنها اتهام زده می‌شود در حالی که جرم و محکومیت آنها قطعی نیست بررسی می کند.وی با تأکید بر اینکه در صورت احراز تخلف با متخلفان قطعاً برخورد می‌کنیم، گفت: از دادستان‌های تهران و سراسر کشور نیز خواهم خواست در صورتی که سایت‌های حوزه‌های متبوع آنها نیز موارد قانونی را رعایت نکنند به طور جدی برخورد کنند.
وی خاطرنشان کرد: اگر فردی متخلف باشد طبق مقررات مجازات می‌شود، اما اگر تخلفی در کار نباشد نباید با آبروی افراد و مدیران جامعه در رسانه‌ها بازی شود، بنابراین رعایت اخلاق اسلامی مهم است.
وی درباره زمان پایان بررسی این موضوع نیز گفت: تلاش می‌کنیم در طول یک ماه بررسی را به پایان و به اطلاع رئیس قوه قضائیه و مردم برسانیم.
وی گفت: البته از سازمان بازرسی کل کشور نیز پیگیری خواهیم کرد که موضوع از چه طریقی نشر پیدا کرده و آیا عواملی دخیل بوده یا قصور و تقصیری بوده است و اگر فردی مقصر باشد دستگاه قضا به آن رسیدگی خواهد کرد.
 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : موضوع - بررسی - رعایت - پایان - می‌کنیم - برخورد - رسیدگی - تهران -

نظر شما در مورد : تشکیل هیأت وی‍ژه رسیدگی به واگذاری املاک توسط شهرداری تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها