مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6190 -تاریخ انتشار : دوشنبه 15 شهریور 1395 -ساعت : 10:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ

ممنوعیت حفاری معابر از 20 شهریور

مازندشورا: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس برای مهر ماه را تشریح کرد.

مازندشورا:

بلدیه|سردار تیمور حسینی در جلسه ستاد استقبال از مهر ماه با اشاره به اینکه از روز سوم مهرماه شاهد افزایش ٢٥ تا ٣٠ درصدی ترافیک خواهیم بود، تصریح کرد: تقویت ناوگان کنترلی و آماده‌باش تیم‌های انسانی در دستور کار پلیس قرار گرفته است.وی با بیان اینکه جلسات به منظور هماهنگی بین‌بخشی و ارایه خدمات بهتر به شهروندان برگزار می‌شود، گفت: خواهش می‌کنم، حفاری‌ها در سطح شهر تا ٢٠ شهریور ماه جمع‌آوری شود.
حسینی با اشاره به اینکه برخی استقرارهای امدادی در جریان ترافیک تاثیر منفی دارد، گفت: تقاضا دارم استقرار نیروهای امدادی و ذخیره ناوگان عمومی با هماهنگی پلیس صورت گیرد تا کمترین خلل در جریان ترافیکی معابر ایجاد شود.
وی با اشاره به اینکه پلیس تمایلی برای کنترل دستی تقاطع‌ها ندارد، گفت: متاسفانه برخی زمانبندی‌ها به گونه‌ایست که برای روان شدن ترافیک مجبور به کنترل دستی هستیم، لذا پیش از سال تخصیلی معابر و تقاطع ها بررسی و تعیین زمان بندی شوند .
حسینی در پایان به استقرار ١١٣ آمبولانس در مراکز پرتردد شهر اشاره کرد و گفت: همچنین استقرار ٢٦٠ تیم امدادی شامل خودروهای سبک و سنگین امدادی در نقاط مختلف شهر پیش بینی شده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - اشاره - امدادی - استقرار - معابر - ترافیک - حسینی - کنترل - شهریور - جریان - ناوگان - هماهنگی -

نظر شما در مورد : ممنوعیت حفاری معابر از 20 شهریور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها