مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6197 -تاریخ انتشار : دوشنبه 15 شهریور 1395 -ساعت : 11:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران:

شورای شهر فرصت رسیدگی به 17 شهریور را نداشته است

مازندشورا: رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: توافقاتی برای بازگشایی خبایان 17 شهریور انجام شده است.

مازندشورا:

شورای شهر فرصت رسیدگی به 17 شهریور را نداشته است بلدیه|پرویز سروری درباره بازگشایی خیابان 17 شهریور، اظهار داشت: موضوع بازگشایی خیابان 17 شهریور در دستور کار قرار گرفته است که به دلیل برخی موارد در شورای شهر فرصت نرسید به این موضوع رسیدگی شود.وی افزود: در حال حاضر اقدامات مقدماتی برای بازگشایی خیابان 17 شهریور انجام شده و مبلمان این خیابان باید تغییر کند و زیرساخت‌های آن نیز جمع شود.
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران افزود: در جلسه روز سه شنبه شورای شهر تهران گزارشی درباره باز شدن محور خیابان 17 شهریور اعلام می‌شود.
سروری بیان داشت: توافقاتی نیز با شهرداری منطقه برای بازگشایی خیابان 17 شهریور صورت گرفته است و با کسبه آن خیابان نیز صحبت شده بنابراین تلاش می‌کنیم به بهترین شکل این اقدام را انجام دهیم و به سوی یک وضعیت بهتر از گذشته برویم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خیابان - شهریور - شورای - بازگشایی - تهران - افزود - گرفته - موضوع - رسیدگی - نظارت - حقوقی - اسلامی - کمیسیون -

نظر شما در مورد : شورای شهر فرصت رسیدگی به 17 شهریور را نداشته است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها