مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6209 -تاریخ انتشار : دوشنبه 15 شهریور 1395 -ساعت : 14:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سفیر اکوادور در ایران خبر داد

انعقادخواهر خواندگی تهران و کیتو در حاشیه برگزاری کنفرانس هبیتات 3

مازندشورا: سفیر اکوادور اعلام کرد: تهران به عنوان پایتخت جمهوری اسلامی ایران و کیتو پایتخت اکوادور در حاشیه برگزاری هبیتات 3 با هم خواهر خوانده می شوند.

مازندشورا:

بلدیه| «اومبرتو وینوئسا رودريگرز» در نشست به سوی دستور کار شهری جدید بیان کرد: شهرداری تهران و کیتو با توجه به برگزاری هبیتات 3طرح های در مورد خواهر خواندگی و همچنین همکاری های مشترک و دوسویه دارند. 
وی با بیان این که منافع این همکاری برای  هر دو شهر است عنوان کرد : تهران و  کیتو به دنبال مبادلات فرهنگی،  توسعه فضای شهری و بهبود کیفیت زندگی در این همکاری های دوسویه هستند و این مسئله از موضوعاتی است که در اقدامات مشترک از طرف این دو شهر مورد برسی قرار می گیرد .
سفیر اکوادور در تهران با اشاره به هبیتات 3 عنوان کرد: در هیئت مدیره این کنفرانس موضوعات و تصمیم گیری های که انجام می گیرد از طرف 200 دولت ملی(  که مجموع مجمع عمومی سازمان ملل را تشکیل داده اند) فعالین مهم جوامع مختلف از جمله دولت های محلی و نیز بخش های خصوصی و جوامع مدنی هم در آن مشارکت دارند.اومبرتو وینوئسا با بیان این که دولت اکوادور در این نظر است که کنفرانس اسکان بشری 3 یکی از اهدافش رسیدن به موضوعات است که در دستور کار نوین شهری وجود دارد خاطرنشان کرد: این موضوعات مدل جدیدی است که به طور تدریجی تکامل و پیشرفت پیدا می کند.وی عنوان کرد: این کنفرانس بعد از بیسیت سال در سطح بین المللی برگزار می شود و تعدادی از دولت های محلی هم در آن شرکت می کنند که امکان ارزیابی به طور دست جمعی در آن وجود دارد به گونه ای که همه دولت ها در مورد اتفاقاتی که در شهرها می افتد و تغیراتی که در شهر ها ایجاد می شود و شکل های مختلفی که در توسعه بشری تاثیر می گذارد بحث و بررسی می کنند.
سفیر اکوادور ادامه داد : در این کنفرانس موضوعاتی در سطح کارشناسان برجسته مورد بحث فرار می گیرد که از جمله می توان به تکنولوژی جدید، مدیریت های داخلی و شهرداری،  توسعه شهر بهداشت و آموزش اشاره کرد .
اومبرتو وینوئسا با بیان این که در این کنفرانس شهروندان جهان از جمله هیئت نمایندگی ایران شرکت می کنند ادامه داد: طرفداران محیط زیست، مدافعین کشاورزی دائمی،  مشاوران حقوقی، مدافعین حقوق بشر، مدافعین مسکن و منافع ملی و حقوق مشاورین شاعران وهنرمندان از جمله گروه های هستند که در هبیتات 3 شرکت می کنند و مسائل و موضوعات مختلف را مورد بحث و بررسی قرار می دهند. 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کنفرانس - موضوعات - اکوادور - هبیتات - تهران - همکاری - مدافعین - عنوان - اومبرتو - جوامع - اشاره - بررسی - ادامه - موضوعاتی - وینوئسا با - مختلف - دارند - دستور - برگزاری - خواندگی - شهرداری - مشترک - منافع - دوسویه -  توسعه -

نظر شما در مورد : انعقادخواهر خواندگی تهران و کیتو در حاشیه برگزاری کنفرانس هبیتات 3

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها