مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6242 -تاریخ انتشار : سه شنبه 16 شهریور 1395 -ساعت : 12:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دوستی:

قوه قضائیه اگر از ما دلسوزتر نباشند کمتر هم دلسوز نیست

مازندشورا: نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به اینکه کم کم ماه مهر دارد از راه می رسد، گفت: نیاز است در رابطه با دانش آموزان هرچه زودتر به جمع بندی در روند اجرای برنامه های مختلف برسیم از همین رو پیشنهاد می دهم فرمانده راهور ناجا و رئیس آموزش و پرورش را در خصوص شفاف سازی وضعیت حمل و نقل دانش آموزان به شورا دعوت کنیم تا جلسات مشترکی برگزار کنیم.

مازندشورا:

بلدیه| اسماعیل دوستی در تذکر پیش از دستور دویست و هشتاد و نهمین جلسه شورا با تصدیق تذکرات رئیس کمیسیون حمل و نقل در خصوص ضرورت ساماندهی روند ارائه گزارش شورایاران تصریح کرد: همان طور که آقای دنیامالی گفتند بهتر است فرمت مشخصی برای ارائه گزارش ها در نظر گرفته شود.وی همچنین با بین اینکه فضای شورا فضای تندی شده و بچه ها نسبت به هم نامهربان شده اند، متذکر شد: این فضای تند از برخوردها و نگاه ها کاملا مشهود است. اما باید بگویم، اتفاقاتی که رخ داده برای نخستین بار رخ نداده و باید با صبر با این مسائل برخورد کنیم.
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با یادآوری اینکه سازمان بازرسی و قوه قضائیه برای نظارت ها شکل گرفته اند، عنوان کرد: یقین دارم اگر دلسوزتر از ما نباشند کمتر از ما دلسوز نیستند و وظیفه ذاتی شان است که این مسائل را پیگیری کنند.
دوستی با یادآوری اینکه یک سال از عمر شورای چهارم تهران مانده و سه سال هم از عمر پارلمان شهری پایتخت گذشته است، خاطر نشان کرد: در این سه سال ویترین خوبی از شورا به مردم ارائه دادیم و مردم خاطره بدی از شورایی ها ندارند. شورا نیز با شهرداری هم تعامل داشته و هم نظارت. هم نقش هدایتی داشته و هم حمایتی. پس نباید بگذاریم شورا از ریلی که انتخاب کرده منحرف شود و باید قطار شورا را به ریل اصلی اش بازگردانیم.
این عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران همچنین تاکید کرد که اعضای شورا باید نسبت به هم مهربان تر باشند و گفت: همگی ما اعضای شورا باید تلاش کنیم کارهای حرفه ای مان را پیگیری کنیم و از تخریب یکدیگر پرهیز کنیم زیرا در یک ساختمان و یک کشتی هستیم. از رئیس شورا نیز می خواهم به عنوان رئیس شورا که سکان دار این کشتی است، سعی کند تا قلب ها را به یکدیگر نزدیک تر کند.
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا خاطر نشان کرد: حالا که خود آقای قالیباف شهردار تهران نیز  اعلام کرده اند که آماده اند تا بازرسان برای نظارت ها و پیگیری ها مراجعه کنند، بهتر است که اعضا چهره هایشان را نسبت به هم باز کنند و با یکدیگر مهربان تر باشند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شورای - نظارت - پیگیری - یکدیگر - دوستی - اینکه - کمیسیون - ارائه - اعضای - دلسوزتر - قضائیه - مهربان - عنوان - باشند - یادآوری - همچنین - گرفته - مسائل - دلسوز - گزارش - نباشند -

نظر شما در مورد : قوه قضائیه اگر از ما دلسوزتر نباشند کمتر هم دلسوز نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها