مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6255 -تاریخ انتشار : سه شنبه 16 شهریور 1395 -ساعت : 18:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دهیاران با ارائه ایده های جدید به دنبال ایجاد اشتغال در روستاها باشند

دهیاران با ارائه ایده های جدید به دنبال ایجاد اشتغال در روستاها باشند

مازندشورا: دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی با نوع آوری و ارائه ایده های نو بتوانند روستاها را برای حضور گردشگران و مسافران آماده کنند تا از این طرح بتوانند به روند کاهش بیکاری در منطقه کمک کنند

مازندشورا: حسین سروری روز سه شنبه در دیدار جمعی مسئولان شهرستان با اعضای شوراها و دهیاران دهستان سخت سر افزود : روستاهای غرب رامسر دارای ظرفیت خوبی نه تنها در بخش گردشگری بلکه در زمینه کشاورزی نیز برخوردار است.

وی گفت : دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی با نوع آوری و ارائه ایده های نو بتوانند روستاها را برای حضور گردشگران و مسافران آماده کنند تا از این طرح بتوانند به روند کاهش بیکاری در منطقه کمک کنند.

او افزود : شوراها و دهیاران نباید منتظر ارائه راهکار از سوی مسئولان و دولتمردان باشند بلکه با توجه به شناختی از منطقه خود دارند از ظرفیت های موجود برای توسعه گردشگری و کشاورزی و صنایع دستی استفاده کنند.

فرماندار رامسر همچنین گفت : دولت و مسئولان شهرستانی نیز بر اساس برنامه های توسعه ای شهرستان فعالیت های عمرانی را کماکان ادامه خواهند داد.

سروری با اشاره به سفر اخیر معاون وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات به منطقه و امضای تفاهم نامه شهر هوشمند در رامسر ، گفت : دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی از بستر به وجود آمده برای توسعه گردشگر بهره گیری کنند.

در این جلسه که برخی از مدیران شهرستان نیز حضور داشتند دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی برخی از مشکلات و مسائل روستاهای خودشان را بیان کردند.

مدیران دستگاههای اجرایی حاضر این جلسه نیز به سئوالات مختلف دهیاران و شوراهای اسلامی پاسخ دادند.

دهستان سخت سر با 48 پارچه آبادی حدود هفت هزار نفر جمعیت دارد .

شغل اکثر مردم این منطقه دامپروری و کشاورزی است و همه ساله گردشگران زیادی از روستاهای این شهرستان دیدن می کنند.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : دهیاران با ارائه ایده های جدید به دنبال ایجاد اشتغال در روستاها باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها