مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6276 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 شهریور 1395 -ساعت : 11:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قناعتی:

فردا هفدهم شهریور است پیاده راه را باز کنید ذائقه اهالی شاد شود

مازندشورا: اعضای شورای اسلامی شهرتهران پس از استماع گزارش تحقیقاتی کمیسیون نظارت و حقوقی شورا از محور 17 شهریور بر بازگشایی کامل مسیر و ضرورت انجام مطالعات قبل از اجرای هر پروژه ای تاکید داشتند.

مازندشورا:

بلدیه|ابوالفضل قناعتی عضو هیات رییسه شورا و به عنوان جمع کننده امضا برای دوفوریت تعیین تکلیف محور 17 شهریور پس از استماع گزارش کمیسیون نظارت و حقوقی شورا با اشاره به اینکه فردا هفدهم شهریور است اظهار داشت: امیدوارم اعضا شورا امروز به تصمیمی برسند که ذائقه اهالی این خیابان فردا شاد شود. 

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات تیم کارشناسی کمیسیون نظارت شورا گفت: کاش این نظر سنجی ها قبل از اجرای پروژه صورت می گرفت تا نه ساکنین و کسبه و نه هزینه های که شهرداری برای این محور کرده است هدر نمی رفت.

چرا طرحی که این میزان نارضایتی را به همراه داشته است اصرار بر اجرایش بوده. 

قناعتی ابراز امیدواری کرد که تصمیم امروز اعضا شورا مبنی بر بازگشایی کل مسیر باشد. 

اقبال شاکری: مشاور پروژه را از کار در شهر منع کنید
رییس کمیته عمران شورا نیز با اشاره به بازدید های مکرری که از طرح داشته و اطلاعاتی که مشاور طرح در توجیه این مسیر ارائه داده است گفت: به نظر من در اولین اقدام باید مانع ادامه همکاری شهرداری با این مشاور شد چراکه مشاور در سخنانش توجیه منطقی و کارشناسانه ای برای ضرورت اجرای طرح ارائه نداده و تنها بله قربان می گوید. 

اقبال شاکری در ادامه خاطرنشان کرد: من به اتفاق دوستان دیگر در روزها و ساعات مختلف از این محور بازدید داشتم هیچ اتفاقی مبنی بر ادامه حیات شهری و حتی اقتصادی در این محور رخ نمی دهد. 

وی در ادامه از همکاری مسئولان شهری و پشتکار کمیسیون نظارت و حقوقی شورا برای نتیجه گیری منطقی برای سرنوشت مجدد محور 17 شهریور قدردانی کرد و گفت: من دست تک تک دوستان را می بوسم تا این کار را به سرانجام برسانند. 

سرخو: قبل از اجرا باید این نظر سنجی ها صورت می گرفت

محسن سرخو رییس کمیته حمل و نقل شورا نیز افزود: اینکه پیاده راه سازی یک ضرورت در جهت توسعه و پیشرفت کشورها است شکی نیست اما باید هر طرحی که به اجرا در می اید پیوست های مطالعاتی داشته باشد. 
وی نیز خواستار بازگشایی مسیر به طور کامل شد و افزود: فاز بندی در طرح ساماندهی این مسیر کار عقلانی نیست. اما در کنار این اقدام از حمل و نقل عمومی پاک استفاده شود. 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ادامه - مشاور - شهریور - کمیسیون - نظارت - توجیه - کمیته - شاکری - ارائه - بازدید - همکاری - دوستان - افزود - ضرورت - منطقی -  اقبال - اقدام - پروژه - اهالی - حقوقی - ذائقه - پیاده - هفدهم - اشاره - اینکه - قناعتی - شهرداری - اجرای - قدردانی - امروز - بازگشایی -

نظر شما در مورد : فردا هفدهم شهریور است پیاده راه را باز کنید ذائقه اهالی شاد شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها