مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6289 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 شهریور 1395 -ساعت : 14:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رییس مرکز اجراییات پلیس راهور خبر داد

گواهینامه 9000 راننده در آستانه توقیف

مازندشورا: رییس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا از قرارگرفتن نام بیش از 9000 راننده در آستانه ضبط گواهینامه خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|سرهنگ احمد کرمی اسد، در این باره گفت: طبق آمار 4 ماهه امسال ، گواهینامه حدود 9000 راننده در آستانه ضبط قرار گرفته است. به این معنی که این رانندگان به یکی از مراحل محرومیت نزدیک شده‌اند.
وی با بیان اینکه محرومیت ها سه دسته هستند، ادامه داد: این رانندگان اگر در مرحله اول محرومیت باشند، با حداقل یک تخلف که مشمول نمره منفی شود، مستحق ضبط شدن گواهینامه و سه ماه محرومیت می شوند. بخشی هم در مرحله دوم قرار دارند که اگر تخلفی کنند که منجر به نمره منفی شوند، 6 ماه از رانندگی محروم خواهند شد.

رییس پلیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه تعدادی از رانندگان هم درمرحله سوم محرومیت قرار دارند، اظهارکرد: گواهینامه این رانندگان با ارتکاب تخلف منجر به نمره منفی، ابطال می شود و بعد از یک سال محرومیت، می‌توانند مجددا فرآیند صدور و دریافت گواهینامه را سپری کنند.

کرمی اسد با بیان اینکه این9000 راننده در آستانه ضبط گواهینامه قرار دارند، گفت: یعنی با ارتکاب یک تخلف منجر به نمره منفی، قطع یقین از ادامه رانندگی محروم می شوند. حداقل زمان آن هم سه ماه و حداکثر یک سال و بعد از آن هم ابطال گواهینامه است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گواهینامه - محرومیت - رانندگان - دارند - اینکه - آستانه - راننده - محروم - ابطال - رانندگی - ارتکاب - حداقل - اجراییات - ادامه - مرحله - راهور -

نظر شما در مورد : گواهینامه 9000 راننده در آستانه توقیف

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها