مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 630 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 مهر 1393 -ساعت : 09:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تعداد اعضای شورای اسلامی در کشور چند نفر است؟

مازند شورا: سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور گفت: 130 هزار نفر عضو شورای اسلامی در کشور داریم.

مازند شورا: سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور گفت: 130 هزار نفر عضو شورای اسلامی در کشور داریم.

به گزارش مازند شورا به نقل از شهریران، بهزاد افشار سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور در حاشیه کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان لرستان گفت: در حال حاضر 130 هزار نفر عضو شورای اسلامی در کشور داریم که از این تعداد 9000 نفر عضو شورای شهر هستند. 

وی افزود: آمار شورای اسلامی ما در دوره چهارم نسبت به دوره‎های قبلی افزایش نسبی داشته که به دلیل تغییر در قانون بوده است. 

افشار با اشاره به اهداف برگزاری کارگاه آموزشی قانون تشکیلات وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر استان گفت: این چنین کارگاه‎هایی حداقل کار مثبتی هستند که می‎توانند برگزار شوند تا بین اعضای شورا و مسئولین آنها در استان‎ها مانند فرمانداران و دولت ارتباط برقرار شود و می‎توانند فرصتی برای گفتگوی اعضا و حل مشکلات آنها را فراهم کند. 

سرپرست دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور اظهار کرد: همچنین شوراها می‎توانند تجارب موفق خود را به همدیگر منتقل کنند. در این کارگاه‎های آموزشی سعی می‎کنیم آخرین اقدامات، تحولات و روش‎های روز مدیریت شهری را به افراد آموزش دهیم. 

وی افزود: افراد می‌توانند از آخرین اتفاقاتی که در رابطه با شوراها در مجلس، دولت و یا در کل کشور به وقوع پیوسته مطلع می‎شوند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تعداد اعضا - شورای اسلامی - بهزاد افشار - -

نظر شما در مورد : تعداد اعضای شورای اسلامی در کشور چند نفر است؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها