مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6307 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 18 شهریور 1395 -ساعت : 17:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تقدير از رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر

با صدور لوحي از سوي شهردار صورت پذيرفت :

تقدير از رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر

مازندشورا: شهردار شهرستان قائمشهر با اهداء لوحي از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر �به منظور زحمات بي شائبه اين مجموعه در خصوص امداد رسانی به موقع و رفع مشکلات در شهر قائمشهر در جریان سیل و طوفان اخیر قدرداني نمود

مازندشورا:شهردار شهرستان قائمشهر با اهداء لوحي از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر  به منظور زحمات بي شائبه اين مجموعه در خصوص امداد رسانی به موقع و رفع مشکلات در شهر قائمشهر در جریان سیل و طوفان اخیر قدرداني نمود.

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي مازندران رضا رحيمي شهردار شهرستان قائمشهر با اهداء لوحي به مهندس سجاد رحیمی رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر  به منظور زحمات بي شائبه اين مجموعه در خصوص امداد رسانی به موقع و رفع مشکلات در شهر قائمشهر در جریان سیل و طوفان اخیر قدرداني نمود.

در بخشي از لوح تقدير ارسالي شهردار قائمشهر آمده است : برخود وظیفه می دانم که به نمایندگی از مردم خوب،فهیم و قدرشناس قائمشهر از زحمات خالصانه جنابعالی و همکاران محترم در امداد رسانی بموقع و رفع مشکلات در شهر تشکر و سپاسگزاری نمایم .


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائمشهر - شهرستان - شهردار - شهرسازي - اداره - امداد - مشکلات - رسانی - زحمات - جریان - طوفان - قدرداني - تقدير - اهداء - مجموعه - منظور - شائبه -

نظر شما در مورد : تقدير از رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها