مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6343 -تاریخ انتشار : شنبه 20 شهریور 1395 -ساعت : 12:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران خبر داد

آغاز به کار تقویم نمایشگاه های شهر آفتاب

مازندشورا: معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران با اعلام آغاز به کار تقویم نمایشگاه‌های شهر آفتاب، اظهار کرد: بعد از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و با یک وقفه چهار ماهه، نمایشگاه تخصصی صنعت چوب، ماشین آلات و تجهیزات وابسته به آن از 15 تا 19 شهریورماه در مجموعه شهر آفتاب برگزار شد.

مازندشورا:

بلدیه|قدرت گودرزی، رئیس هیات مدیره شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب گفت: نمایشگاه فوق تخصصی چوب و صنایع چوب با حضور نمایندگان 9 کشور خارجی و نمایندگانی از سراسر ایران در حالی برگزار شد.
وی تعداد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه را 70 شرکت خواند و افزود: متراژ زیر بار در این نمایشگاه فوق تخصصی 10 هزار مترمربع بود و طی چهار روز حدود 10 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران اعلام کرد: بررسی ها نشان می دهد کیفیت برگزاری این نمایشگاه از نگاه شرکت کنندگان بسیار بالا بوده و رضایت غرفه داران فراهم شده است چرا که قراردادهای خوبی بین غرفه داران و شرکت کنندگان منعقد شد.
گودرزی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه بازدید کنندگان متخصص از سراسر کشور حضور داشتند، خاطر نشان کرد: هر چند از حضور بازدید کننده عمومی در هر نمایشگاهی استقبال می‌ شود اما نمایشگاه صنعت چوب به شکل تخصصی برگزار شده و حضور بازدید کننده عمومی در جامعه هدف مورد توجه نیست و به همین دلیل غرفه داران رضایت مندی بسیار خوبی داشتند که از سراسر کشور بازدید کنندگان متخصص و مسئول این عرصه در نمایشگاه حضور داشتند. 
معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران راه‌های دسترسی بازدید کنندگان به مجموعه شهر آفتاب را بسیار خوب ارزیابی و اظهار کرد: راه‌های مراسلاتی مثل مترو و وسایل حمل و نقل عمومی بسیار خوب عمل کردند و ما در ساعات بازدید تقریبا مشکلی از این جهت نداشتیم. 
رئیس هیات مدیره شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب با تاکید بر اینکه تلاش می شود تا برگزاری نمایشگاه های پیش رو با کیفیت بسیار بالا همراه باشد، گفت: مهم‌ترین اتفاقی آن بودکه بالاخره نمایشگاه شهر آفتاب به مرحله جدید بهره برداری رسید و تقویم آن آغاز به کار کرد. 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - بازدید - بسیار - کنندگان - آفتاب - تخصصی - سراسر - داران - تهران - داشتند - شهرداری - عمومی - اقتصادی - رضایت - کننده - راه‌های - متخصص - اینکه - برگزار - مدیره - گودرزی - تقویم - نمایشگاه‌های - بین‌المللی - کیفیت - معاون - برگزاری -

نظر شما در مورد : آغاز به کار تقویم نمایشگاه های شهر آفتاب

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها