مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6354 -تاریخ انتشار : شنبه 20 شهریور 1395 -ساعت : 14:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شمال امروز و فردا بارانی است

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد:

شمال امروز و فردا بارانی است

مازندشورا: سازمان هواشناسی اعلام کرده است که از بعد از ظهر امروز در سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد را شاهد خواهیم بود و این روند فردا نیز با شدت کمتری ادامه می‌یابد

مازندشورا: مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی از بعد از ظهر امروز با شمالی شدن جریان ها روی دریای خزر و همراهی آن با شرایط ناپایدار تراز میانی جو، ابرناکی و بارش باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد درسواحل دریای خزر شروع شده و فردا یک‌شنبه نیز با شدت کمتری ادامه می‌یابد.احد وظیفه افزود: روز دوشنبه به مقدار بارش ها در سواحل دریای خزر افزوده می شود و در برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات البرز و بخشهایی از شمال شرق کشور نیز رگبار و رعد و برق گاهی با وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

به گفته وی امروز شنبه از بعداز ظهر رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد در گیلان و مازندران، فردا یکشنبه بارش پراکنده باران در اردبیل، گیلان، مازندران، غرب گلستان و ارتفاعات سمنان و پس‌فردا دوشنبه بارش باران در اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در نیمه شمالی آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز دراستان های قزوین، البرز، تهران و سمنان را شاهد خواهیم بود.
آن گونه که سازمان هواشناسی اعلام کرده است امروز در جنوب سیستان وبلوچستان، جنوب کرمان ، شرق و شمال هرمزگان در ساعات بعد از ظهر رگبار پراکنده باران گاهی با رعد وبرق وزش باد پیش بینی می شود. همچنین سواحل دریای خزر روز دوشنبه مواج خواهد بود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : باران - دریای - هواشناسی - امروز - رگبار - البرز - گیلان - مازندران - ارتفاعات - شمالی - اعلام - دوشنبه - گلستان - سمنان - اردبیل - پراکنده - سواحل - موقتی -

نظر شما در مورد : شمال امروز و فردا بارانی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها