مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6393 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 شهریور 1395 -ساعت : 09:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دلایل رای نیاوردن تفحص از شهرداری

طلایی: نتایج بررسی‌ از شهرداری بزودی اعلام می‌شود

مازندشورا: نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اخبار واگذاری املاک شهرداری، تاکید کرد: موضوع از طریق شورا با همکاری قوه قضائیه و شهرداری در دست پیگیری است.

مازندشورا:

مرتضی طلایی در پاسخ به این سئوال که چرا طرح تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری املاک و اراضی شهرداری تهران از سوی اعضای شورا رای نیاورد اما اعضا به طرحی با نام نظارت و بررسی رای دادند، گفت: آن‌ها که عنوان را تغییر دادند استدلالشان این بود که در قانون شوراها چیزی به نام تحقیق و تفحص نداریم به همین دلیل اسم عوض شد ولی محتوا همان است.
وی افزود: دلیل عمده این تغییر این بود که این طرح نرود در مسیر فرمانداری و احتمالا مورد اشکال واقع شود و برگردد.
طلایی تاکید کرد: متاسفانه در روزهای اخیر شاهدیم که یکسری اخبار پراکنده، غیر موثق و ناکامل در فضاهای مجازی پخش شده و به طور طبیعی مشکل ایجاد کرده است. این اخبار باید برابر قانون باید رسیدگی شود و انتظار مردم هم همین است.
وی ادامه داد: ما به آنچه نیاز داشتیم دسترسی پیدا کردیم یعنی اطلاعات به دست آمد، ارائه اطلاعات به مراجع ذی ربط هم انجام شده است.
طلایی تاکید کرد: آنچه مهم است اینکه مکانیزمی برای روشن شدن موضوع پیدا کنیم و این شد که از طریق شورا با همکاری قوه قضائیه و شهرداری افرادی را مشخص کنیم تا ظرف روزهای آتی این موضوعات روشن و شفاف شود و به اطلاع مردم برسد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خاتمه گفت: کمیته نظارت مسئول رسیدگی به این موضوع شده و نمایندگان به صورتی انتخاب شدند که همه دیدگاه‌ها را تحت پوشش قرار گیرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - طلایی - اخبار - روزهای - اطلاعات - موضوع - تاکید - رسیدگی - تغییر - تحقیق - تهران - نظارت - دادند - قانون -

نظر شما در مورد : طلایی: نتایج بررسی‌ از شهرداری بزودی اعلام می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها