مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 64 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 دی 1394 -ساعت : 13:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری 18 انتخابات اتحادیه های صنفی درسال 94

مازند شورا : رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران از برگزاری انتخابات در ۱۸ اتحادیه صنفی شهرستان ساری در سال ۹۴ خبر داد

مازند شورا : به‌ نقل از روابط‌ عمومی اتاق اصناف ساری، عباس رمدانی اظهار داشت: در راستای اجرای ماده 22 قانون نظام صنفی و نظر به ساماندهی سازمان‌های صنفی، از ابتدای امسال تا پایان آذرماه تعداد 18 انتخابات اتحادیه‌های صنفی در سطح شهرستان برگزار و افراد منتخب برای مدت 4‌سال فعالیت خود را در هیئت مدیره اتحادیه‌های مربوطه آغاز کردند و تا پایان امسال، انتخابات 25 اتحادیه صنفی در دست اقدام است.
وی با بیان اینکه 18‌ اتحادیه در شهرستان ساری انتخابات آن انجام شده است, افزود: در مجموع 70 اتحادیه در شهرستان ساری و میاندورود فعالیت می‌کنند و اتحادیه استانی صنف چاپخانه داران نیز فعالیت دارد.
رمدانی، هیئت اجرایی برگزاری انتخابات هیئت مدیره اتحادیه‌های صنفی در شهرستان را شامل رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، نماینده اتاق اصناف و نماینده ای از استانداری عنوان کرد و افزود: در یک فرآیند شش ماهه شامل فراخوان، بررسی صلاحیت کاندیداها و برگزاری انتخابات، هیئت مدیره اتحادیه‌ها برای مدت 4 سال انتخاب می‌شوند.
رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران, نقش‌آفرینی جوانان تحصیلکرده در کنار حضور افراد با تجربه و برخورداری از خرد‌جمعی را سبب شکوفایی و رشد بیش از پیش در فعالیت اصناف و فعالان این عرصه اقتصادی دانست.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برگزاری 18 انتخابات - -

مطالب مرتبط با : برگزاری 18 انتخابات اتحادیه های صنفی درسال 94
نظر شما در مورد : برگزاری 18 انتخابات اتحادیه های صنفی درسال 94

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها