مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6402 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 شهریور 1395 -ساعت : 12:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سالاری عنوان کرد؛

درخواست حضور قالیباف در شورا برای بررسی پرونده واگذاری املاک

مازندشورا: با توجه به اینکه ما شاهد ورود سازمان های نظارتی و قوه قضاییه در این خصوص هستیم و مواضع شهردار تهران را نیز بیشتر از رسانه ها شنیده ایم ، حضور شهردار تهران در صحن شورا جهت بررسی این موضوع را خواستاریم.

مازندشورا:

درخواست حضور قالیباف در شورا برای بررسی پرونده واگذاری املاک بلدیه | محمد سالاری خواستار تشکیل جلسه ای مشترک بین شورا و شهردار تهران جهت بررسی موضوع واگذاری املاک شهرداری شد.

رییس کمیسیون شهرسازی ومعماری شورای شهر تهران در صحن علنی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه فضای جامعه ، شورا و شهرداری و سایر نهادها و سازمان ها تحت تاثیر موضوع واگذاری های املاک شهرداری تهران قرار گرفته است ، اظهار داشت: با توجه به اینکه ما شاهد ورود سازمان های نظارتی و قوه قضاییه در این خصوص هستیم و مواضع شهردار تهران را نیز بیشتر از رسانه ها شنیده ایم ، حضور شهردار تهران در صحن شورا جهت بررسی این موضوع را خواستاریم.

سالاری ادامه داد: وظیفه شورای شهر تهران در ارتباط با شفاف سازی و ابهام زدایی از موضوع نحوه واگذاری ها به سایر نهادها در اولویت قرار دارد و لذا انتظار شهروندان تهرانی و مردم کشور اینست که شورای شهر تهران به عنوان نهاد ناظر بر مدیریت شهری نسبت به بررسی کارشناسی و فنی این موضوع فارغ از تاثیرپذیری از فضای رسانه ای اقدام نموده و نتیجه بررسی را به دور از هرگونه جانبداری به مردم اطلاع رسانی نماید.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - موضوع - بررسی - شورای - واگذاری - شهرداری - سالاری - شهردار - املاک - رسانه - نهادها - اینکه - عنوان -

نظر شما در مورد : درخواست حضور قالیباف در شورا برای بررسی پرونده واگذاری املاک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها