مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6409 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 شهریور 1395 -ساعت : 18:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 استاندار مازندران جلوی تضییع حق مالکان 144 واحدی گلسار بابل را بگیرد

مالکان 144 واحدی گلسار بابل با حضور مقابل استانداری مازندران:

استاندار مازندران جلوی تضییع حق مالکان 144 واحدی گلسار بابل را بگیرد

مازندشورا: مالکان 144 واحدی گلسار شهرستان بابل به دلیل اختلافاتی که با پیمانکار بر سر تحویل مسکن دارند جلوی استانداری مازندران تجمع کرده و خواستار ورود استاندار برای رفع مشکل شدند

مازندشورا: مالکان 144 واحدی گلسار شهرستان بابل به دلیل اختلاف مالی که با پیمانکار بر سر مسائل مالی دارند ظهر امروز جلوی استانداری مازندران تجمع کردند.

این تجمع که نمایندگان مالکان این ملک حضور دارند به دلیل درخواست پول اضافی پیمانکار از مالکان پس از تکمیل واحد که به اذعان صاحبان ملک نیامده است شکل گرفت.

مالکان این واحدهای مسکونی معتقد هستند که پیمانکار و مجری طرح رقمی را برای تحویل مسکن از متقاضیان مسکن در خواست می‌کنند که در قرارداد به آن اشاره‌ای نشده است.

در گلایه مالکان 144 واحدی گلسار آمده است؛ در سال 86 زمین با وساطت نماینده شهر در قالب مسکن مهر در اختیار تعاونی مسکن تاکسیرانی قرار گرفت.

صاحبان ملک در ادامه اعلام کردند که در سال 90 برای احداث این واحد 3 میلیون تومان از اعضا درخواست شد و قیمت این واحد مسکونی در سال 92 از متری 350 هزار تومان به 650 هزار تومان به دلیل گرانی مصالح تغییر کرد و این موضوع در شورای مسکن استان مصوب شد.

مالکان این واحد مسکونی اعلام کردند؛ در سال 92 همه اعضا 10 میلیون تومان به حساب تعیین شده واریز کردند و با تک‌تک اعضا قراردادی به مبلغ متری 650 هزار تومان منعقد شد و اعضا ملزم به پرداخت بها شدند و حتی به اعضا اعلام شد در صورتی که مبلغ تعیین شده در مدت پنج ماه پرداخت شود ساختمان در انتهای سال 94 تحویل داده می‎شود.

مالکان این ساختمان اضافه کردند؛ در حال حاضر وقتی اعضا برای تحویل ساختمان مراجعه می‎کنند به آنها اعلام می‎شود که باید برای قسمت‌های غیرمفید ساختمان نیز متری 589 هزار تومان پرداخت شود که برای هر نفر رقمی حدود 17 تا 20 میلیون تومان تعیین شده است.

مالکان این واحد مسکونی در شهرستان بابل مدعی هستند که رقم تعیین شده با توجه به قراردادی که در اختیار دارند غیرقانونی بوده و خواستار دخالت مسؤولان استانی برای رفع این مشکل هستند.

به گزارش فارس، بنری در دست نمایندگان این واحدهای مسکونی قرار دارد که در آن از استاندار مازندران درخواست شده است که جلوی تضییع حقوق این مالکان گرفته شود.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تجمع - مالکان 144 واحدی گلس - استانداری مازندران -

نظر شما در مورد : استاندار مازندران جلوی تضییع حق مالکان 144 واحدی گلسار بابل را بگیرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها