مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6419 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 شهریور 1395 -ساعت : 12:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد:

دولت یازدهم در دوران رشد و شکوفایی قرار دارد/ ایجاد رابطه اصلاحگری به منظور حل مسائل کشور با مجلس رابطه

مازندشورا: وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی گفت: امروز دولت با عقلانیت، سخت کوشی و مدارا دوران شکوفایی خود را طی می کند.

مازندشورا:ربیعی: دولت یازدهم دوران شکوفایی خود را طی می کند

اصفهان- ایرنا - وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی گفت: امروز دولت با عقلانیت، سخت کوشی و مدارا دوران شکوفایی خود را طی می کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی علی ربیعی روز پنجشنبه در مراسم آغازعملیات اجرایی آزاد راه کنارگذر شرق اصفهان افزود: کشور وارد دوران بهبود وضعیت اقتصادی شده است و از نشانه های آن می توان به افزایش ۹ درصدی حمل و نقل کالاهای صنعتی، افزایش چهار درصدی فروش سیمان، افزایش ۱۳ درصدی تولید کاشی و سرامیک، بالا رفتن مصرف برق صنعتی و به جریان افتادن سرمایه در گردش اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در آغاز فعالیت دولت یازدهم با ریزش نیروهای شاغل مواجه بودیم، اظهار کرد: طرح راهبردی ما حفظ ظرفیت اشتغال موجود و جلوگیری از تعطیلی کارخانه ها بود، بطوریکه در چند روز گذشته سه واحد صنعتی تعطیل شده در استان لرستان را احیا کردیم.

ربیعی با اشاره به اینکه مسائل اساسی کشور باید با اجماع حل شود، تاکید کرد: این موضوع مهمترین رویکرد دولت تدبیر و امید است.

وی افزود: رابطه ما با مجلس، رابطه اصلاح گری و اجماع برای حل مسائل کشور است.

وی همچنین با اشاره به هم افزایی در دولت و دستگاه های اجرایی، گفت: این موضوع نیز در پیشبرد طرح ها و برنامه ها بسیار راهگشا بوده است.

وزیر تعاون ،کارورفاه اجتماعی همچنین با بیان اینکه صندوق های بازنشستگی در کشور به خوبی شناخته نشده اند، گفت: در سالهای گذشته مدیران ناکارآمد به این صندوق ها تحمیل می شد و حیاط خلوت عده ای خاص شده بود.

ربیعی با اشاره به برخی از برنامه های اجرا شده در دولت یازدهم برای حل مشکل های صندوق بازنشستگی افزود: مساله بیمه تکمیلی بازنشستگان را بدون اضافه کردن حتی یک ریال به صندوق برطرف کردیم.

وی تاکید کرد: صندوق ها می توانند موتور توسعه ملی باشند و مشارکت بخش خصوصی در این زمینه بسیار موثر است.

وی همچنین با اشاره به طرح آزاد راه کنار گذر شرق اصفهان که با مشارکت صندوق بازنشستگی کشوری اجرا می شود گفت: طرح بزرگ کنارگذر شرق اصفهان از طرح هایی است که علاوه بر حفظ محیط زیست و ایمنی به درآمد بازنشسته ها نیز کمک می کند.

آزاد راه کنار گذر شرق اصفهان به طول ۹۳ کیلومتر از آزاد راه نطنز – کاشان – اصفهان آغاز و به آزاد راه اصفهان – شیراز ختم می شود.

تفاهمنامه تامین مالی، اجرا، بهره برداری و انتقال آزاد راه کنارگذر شرق اصفهان اسفند پارسال بین وزارت راه و شهرسازی و صندوق بازنشستگی کشوری امضا شد.

این طرح با هدف کاهش زمان سفر، جلوگیری از تردد وسایط نقلیه سنگین و دودزا به درون محیط شهری اصفهان، کاهش آلودگی هوا و ایجاد سفری پاک اجرا می شود. این طرح با برآورد اعتباری حدود ۶۰۰ میلیارد ریال اجرا می شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصفهان - صندوق - اشاره - ربیعی - رابطه - بازنشستگی - یازدهم - دوران - افزایش - صنعتی - افزود - اینکه - همچنین - درصدی - مسائل - کنارگذر - اجتماعی - شکوفایی - ایجاد - کشوری - برنامه - بسیار - مشارکت - موضوع - اجماع - شهرسازی - تعاون - اجرایی - وزارت - جلوگیری - کردیم - گذشته - تاکید -

مطالب مرتبط با : دولت یازدهم در دوران رشد و شکوفایی قرار دارد/ ایجاد رابطه اصلاحگری به منظور حل مسائل کشور با مجلس رابطه
نظر شما در مورد : دولت یازدهم در دوران رشد و شکوفایی قرار دارد/ ایجاد رابطه اصلاحگری به منظور حل مسائل کشور با مجلس رابطه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها