مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 644 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 مهر 1393 -ساعت : 14:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
: انتخاب شهرداران ضابطه مند می شود

قاسم احمدی لاشکی

: انتخاب شهرداران ضابطه مند می شود

مازند شورا: نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس، از تصویب طرح یک فوریتی انتخاب شهردارن در مجلس خبر داد و گفت: انتخاب شهرداران باید ضابطه مند شود.

مازند شورا: قاسم احمدی لاشکی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست تفاهمنامه همکاری آموزشی در نظام مهندسی مازندران، با اشاره به نقش شهرداری ها در ساخت و سازها اظهار داشت : انتخاب شهردار باید با ضابطه انتخاب شود و طرح یک فوریت آن در مجلس به تصویب رسید و مقرر شد شورای حل اختلاف در شهرستان که متشکل از فرماندار ،دادستان شهرستان، نماینده مجلس و نمایندگان شورای شهر می باشند  شهردار را معرفی کنند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس افزود: اخیرا یک فوریت قانون وضعیت شوراهای شهر تصویب شد و با توجه به اینکه  شوراها یکی از مشکلات بزرگ کشور شده اند دوباره درصدد هستیم که جمعیت را برگردانیم و بار مالی را کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه کارگران قشر ضعیف جامعه هستند و کسی اینها را نمی بیند گفت : تعداد مهندسین از تعداد کارگران در حال فزونی گرفتن است و این خطر بزرگی برای جامعه است و از این موضوعات باید جلوگیری شود .

احمدی لاشکی با بیان اینکه پذیرش دانشجو بدون کنکور توسط دانشگاه ها در رشته های مهندسی خیانت است گفت: اگر همین رویه پیش رود در آینده نه چندان دور نیروی ماهر ساختمانی نخواهیم داشت و این موضوعات باید در مجلس پیگیری شود.

نماینده مردم نوشهر و چالوس با اشاره به اهمیت آموزش کارگران ساختمانی و ارتقاء سطح علمی و مهارتی آنها اظهار داشت: اگر آموزش ها جدی باشد و نه فرمایشی حتما می تواند اثرگذار باشد و از میزان حوادث بکاهد.

وی اظهار داشت :ساخت و ساز در ایران دو حالت دارد اینکه مدتی ساخت و سازها به صورت قارچ گونه رشد می کنند و همه جا را فرا می گیرند و یا اینکه قفل می شود و هیچ ساخت و سازی صورت نمی گیرد هر دو حالت برای جامعه ضرر است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاسم احمدی لاشکی- - -

نظر شما در مورد : : انتخاب شهرداران ضابطه مند می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها