مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6445 -تاریخ انتشار : شنبه 27 شهریور 1395 -ساعت : 09:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیرهادی خبر داد

بازسازی و مرمت مدارس دولتی توسط شهرداری تهران

مازندشورا: عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر تهران از مرمت و بازسازی برخی از مدارس دولتی در آستانه مهر ماه توسط شهرداری تهران خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|محسن پیرهادی با اشاره به اقدامات شهرداری در راستای کمک و همکاری با آموزش و پرورش برای مرمت و بازسازی برخی مدارس ،گفت: مدیریت شهری در این راستا گام برداشته و امیدواریم تا پایان شهریور ماه و قبل از آغاز بازگشایی مدارس این اقدامات به پایان برسد.وی با بیان اینکه شهرداری در زمینه زیباسازی مدارس نیز اقداماتی انجام داده است، در این باره گفت: این اقدام در راستای ایجاد محیطی مناسب برای تحصیل دانش آموزان است.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران افزود: هر ساله با توجه به آغاز مهر ماه و حضور دانش آموزان و دانشجویان در شهر، بار ترافیکی پایتخت افزایش می یابد و مجموعه مدیریت شهری برای کنترل و کاهش ترافیک مهرماه مسئولیت سنگینی را برعهده دارد که در این زمینه برنامه ریزی های زیادی صورت گرفته است.
پیرهادی با تاکید بر اینکه امنیت دانش آموزان از خانه تا مدرسه، یکی از اولویت های والدین به شمار می رود، ادامه داد: مدیریت شهری در این مورد نیز می تواند شرایطی را در سرویس‌های مدارس فراهم آورد تا دانش آموزان و والدین به بهترین شکل و با امنیت بیشتر تردد کنند.
بر اساس گزارش سایت تهران سما، وی به حمایت شهرداری از خانواده های کم بضاعت اشاره کرد و گفت: شهرداری می تواند در حوزه های اجتماعی از جمله حمایت از محرومین گام بردارد و توجه به دانش آموزان محروم از جمله مواردی که به طور حتم در دستور کار شهرداران مناطق قرار دارد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - مدارس - آموزان - پیرهادی - مدیریت - تهران - والدین - امنیت - تواند - حمایت - بازسازی - اینکه - اقدامات - راستای - پایان - اشاره - زمینه -

نظر شما در مورد : بازسازی و مرمت مدارس دولتی توسط شهرداری تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها