مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 646 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 مهر 1393 -ساعت : 13:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تعریض نقطه حادثه‌خیز شهری در سورک

شهردار مرکز میاندورود از تعریض یک نقطه حادثه‌خیز شهری در سورک خبر داد و گفت: مشکلات فنی معابر سورک در حال رفع است.

مازند شورا: عیسی ولی‌زاده در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود با اشاره به روند رو به رشد همکاری شهروندان با مجموعه شهرداری این مساله را موجب برداشته شدن گام‌های بزرگ‌تر در مسیر رفع کمبودهای تاریخی شهر سورک دانست.

وی با بیان اینکه در ماه‌های گذشته بسیاری از نقاط و خیابان‌های شهر مورد تعریض و عقب‌نشینی داوطلبانه شهروندان قرار گرفته است، افزود: این اتفاق در سایه اعتماد و شناخت مردم نسبت به مجموعه پرتلاش شهرداری همچنین تقویت حس مشارکت در شهروندان توسط شهرداری ممکن شده است.

شهردار شهر سورک مرکز شهرستان میاندورود ساختن شهر و کشور را بدون ایفای نقش مردم امری محال دانست و اظهار داشت: خلق صحنه‌های مهم کشور مانند دفاع مقدس بدون حضور مردم در صحنه امکان‌پذیر نبود.

این مسئول وظیفه مسئولان را خدمت صادقانه برای تحقق آرزوهای مردم و شهروندان عنوان کرد و افزود: انجام تعریض بسیاری از خیابان‌ها و معابری که در ماه‌های گذشته در شهر سورک مورد آزادسازی و تعریض قرار گرفته است تا دیروز از آرزوهای مردم و دلسوزان سورک بوده است.

ولی‌زاده با اشاره به ناکافی بودن درآمد شهرداری سورک گفت: بسیاری از امور بدون کمک و یاری شهروندان میسر نمی‌شد و این همکاری تا به حال مطلوب بوده است.

شهردار مرکز میاندورود از آزادسازی و تعریض دو ملک در روزهای گذشته خبر داد و تصریح کرد: در روزهای گذشته 212 متر مربع از ملک علی اصغر ولی‌پور ارمی در بلوار شهید شریفی سورک به سمت گلزار شهدا با همکاری شایسته و قابل تقدیر این شهروند عقب‌نشینی و آزاد سازی شد.

این مسئول ادامه داد: این قطعه زمین مورد عقب‌نشینی با الحاق به معبر عمومی توسط شهرداری آسفالت شده و مورد استفاده مردم قرار گرفته است.

وی همچنین به عقب‌نشینی مساحت 44 متر مربع از ملک وراث مرحوم محمد مشعوفی در نقطه‌ای حساس و تصادف‌خیز در شهر اشاره کرد و افزود: در گذشته بارها شاهد وقوع تصادف شدید بین وسایل نقلیه با هم یا با عابران بوده‌ایم که با تعریض این نقطه مشکل فوق برطرف شده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عیسی ولی‌زاده - میاندورود - سورک - تعریض نقطه حادثه‌خیز - -

مطالب مرتبط با : تعریض نقطه حادثه‌خیز شهری در سورک
نظر شما در مورد : تعریض نقطه حادثه‌خیز شهری در سورک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها