مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6461 -تاریخ انتشار : شنبه 27 شهریور 1395 -ساعت : 12:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تخلف برخی شورایی‌ها و عدم نظارت

اخطار عضو کمیسیون شوراهای مجلس به شورای شهر:

تخلف برخی شورایی‌ها و عدم نظارت

مازندشورا: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: دنبال این هستیم که موارد قانونی و تخلفات را قبل از برگزاری انتخابات به شورای شهر گوشزد کرده و حساسیت‌ها را بالا ببریم. شورا باید بداند وارد مرزهایی نشود که نتواند به آن پاسخگو باشد

مازندشوا: قاسم میرزایی نکو گفت: به اندازه کافی مصوبات و قانون در رابطه با اینکه اعضای شورای شهر چگونه رفتار کنند تا تخلفاتی از آنها سر نزند وجود دارد اما متأسفانه کسی توجهی به آن ندارد.وی ادامه داد: با اینکه این مصوبات وجود دارد سیستم‌های نظارتی نظارت کامل بر روی آنها ندارند و باعث می‌شود این اتفاقات و تخلفات سر بزند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: به دنبال این هستیم که موارد را قبل از برگزاری انتخابات گوشزد کرده و حساسیت‌ها را بالا ببریم و برای آنها روشن کنیم تا به این مسائل توجه جدی کنند.
میرزایی با تأکید بر اینکه نباید این چنین اتفاقاتی از سوی اعضای شورای شهر سر بزند،‌گفت: علاوه بر اینکه سر زدن چنین رفتارهایی از سوی اعضای شورای شهر ناپسند است اینکه بعد از ارتکاب اعلام شود کذب است و صحت ‌آن مشخص نباشد هم فقط جامعه را ملتهب می‌کند. این اقدامات مردم را نسبت به شورا بدبین می‌کند.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ادامه داد: عدم نظارت مناسب باعث چنین رفتارهایی می‌شود در حالی که اگر چارچوب‌ها محکم شود جواب خوبی خواهیم گرفت و تکلیف اعضای شورا هم مشخص می‌شود تا بدانند وظایف و جایگاهشان کجاست و از این طریق بهتر می‌توانند تصمیم‌گیری کنند.
وی افزود: اعضای شورای شهر باید بدانند وارد مرزهایی نشوند که نتوانند نسبت به آن پاسخگو باشند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - اعضای - شورای - کمیسیون - نظارت - رفتارهایی - داخلی - می‌کند - بدانند - ادامه - میرزایی - مصوبات - شوراها -

نظر شما در مورد : تخلف برخی شورایی‌ها و عدم نظارت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها