مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6486 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 شهریور 1395 -ساعت : 10:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پشمچی زاده:

پیاده راه سازی برای شهرداری تهران یک تکلیف است

مازندشورا: معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: پیاده راه سازی برای شهرداری تهران یک ضرورت است اما قبل از هر اقدامی باید در رابطه با طرح ارائه شده بررسی لازم صورت گیرد.

مازندشورا:

پژمان پشمچی زاده در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعهخبرگزاری میزان گفت: در تمام طرح های توسعه شهری به موضوع پیاده راه سازی تاکید شده و در تهران نیز ساخت پیاده راه را در دستور کار داریم.وی افزود: ساخت پیاده راه در طرح های توسعه ای تهران نیز مد نظر قرار داده شده و حتی در طرح جامع پایتخت نیز به موضوع ساخت پیاده راه اشاره شده است.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته به منظور ساخت پیاده راه 17 شهریور اظهارکرد: طرح پروژه پیاده راه سازی 17 شهریور چندان موفق نبود و به همین خاطر مجبور شدیم تغییراتی را در مسیر پیاده راه اعمال کنیم.
پشمچی زاده تاکید کرد: اگر زمان اجرای پروژه 17 شهریور مطالعات جامع تری صورت می گرفت، شاید طرح پیاده راه سازی 17 شهریور نیز به عنوان یکی از طرح های موفق شهرداری در اختیار شهرداری تهران قرار می گرفت.
وی در رابطه با مباحث مطرح شده پیرامون ساخت پیاده راه در خیابان ولی عصر خاطرنشان کرد: این موضوع تنها در حد یک پیشنهاد بوده و لازم است در رابطه با آن بررسی های کافی صورت گرفته و اعتبار آن تامین شود.
انتهای پیام/


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیاده - تهران - شهریور - شهرداری - پشمچی - موضوع - پروژه - رابطه - توسعه - گرفته - اشاره - تاکید -

نظر شما در مورد : پیاده راه سازی برای شهرداری تهران یک تکلیف است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها