مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6487 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 شهریور 1395 -ساعت : 10:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون شهردار تهران؛

17 شهریور مطالعه جامع تری می خواست

مازندشورا: اگر زمان اجرای پروژه 17 شهریور مطالعات جامع تری صورت می گرفت، شاید طرح پیاده راه سازی 17 شهریور نیز به عنوان یکی از طرح های موفق شهرداری در اختیار شهرداری تهران قرار می گرفت.

مازندشورا:

17 شهریور مطالعه جامع تری می خواست بلدیه | معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته به منظور ساخت پیاده راه 17 شهریور اظهارکرد: طرح پروژه پیاده راه سازی 17 شهریور چندان موفق نبود و به همین خاطر مجبور شدیم تغییراتی را در مسیر پیاده راه اعمال کنیم.

پشمچی زاده تاکید کرد: اگر زمان اجرای پروژه 17 شهریور مطالعات جامع تری صورت می گرفت، شاید طرح پیاده راه سازی 17 شهریور نیز به عنوان یکی از طرح های موفق شهرداری در اختیار شهرداری تهران قرار می گرفت.

وی گفت: در تمام طرح های توسعه شهری به موضوع پیاده راه سازی تاکید شده و در تهران نیز ساخت پیاده راه را در دستور کار داریم.
 معاون شهردار تهران افزود: ساخت پیاده راه در طرح های توسعه ای تهران نیز مد نظر قرار داده شده و حتی در طرح جامع پایتخت نیز به موضوع ساخت پیاده راه اشاره شده است.

وی در رابطه با مباحث مطرح شده پیرامون ساخت پیاده راه در خیابان ولی عصر خاطرنشان کرد: این موضوع تنها در حد یک پیشنهاد بوده و لازم است در رابطه با آن بررسی های کافی صورت گرفته و اعتبار آن تامین شود.
 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیاده - تهران - شهریور - شهرداری - موضوع - توسعه - رابطه - تاکید - گرفته - اشاره - شهردار - پروژه -

نظر شما در مورد : 17 شهریور مطالعه جامع تری می خواست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها