مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6498 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 شهریور 1395 -ساعت : 12:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در شهرداری منطقه 7 صورت می‌گیرد

توزیع بن لوازم التحریر به دانش آموزان کم برخوردار

مازندشورا: معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 از اختصاص بن خرید لوازم التحریر به 800 دانش آموز کم برخوردار این منطقه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| علی حیدری با اشاره به اهمیت اقدامات خیرخواهانه گفت: با هماهنگی معاونت اجتماعی فرهنگی و آموزش و پرورش منطقه 7 بن کارت های لوازم التحریر بین دانش آموزان کم برخوردار توزیع می شود.وی در ادامه از اجرای طرح اجتماع محور ارتقاء کیفیت زندگی بانوان و خانواده خبر داد و تصریح کرد: این طرح با هدف رصد وضعیت زنان و خانواده و شناسایی مسائل و اولویت های آنان در سطح محلات اجرا می شود.
معاون شهردار منطقه 7 یادآور شد: در اجرای این طرح هدف بهبود و ارتقاء کیفیت زندگی بانوان و خانواده‌های در معرض آسیب و فقر، از طریق گروههای همیار محلی زنان است که در راستای مأموریت ها و وظایف مدیریت شهری صورت می گیرد و برای اجرای آن از هم اندیشی های محلی، مطالعات صورت گرفته در هر محله و سایر منابع بهره گرفته می شود.
بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، بسترسازی جهت تداوم همیاری های اجتماعی در سطح محله با محوریت خانه، خانواده و سبک زندگی، افزایش سرمایه اجتماعی از طریق تشکیل گروه های بانوان همیار در جهت محرومیت زدایی و کاهش فقر خانواده های نیازمند و بسترسازی جهت تشکیل گروه‌های همیاری اجتماعی بانوان و پایدارسازی آنان در جهت بهبود وضعیت زنان و خانواده در سطح محله، از دیگر اهداف اجرای این طرح است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خانواده - اجتماعی - اجرای - بانوان - منطقه - زندگی - وضعیت - بهبود - همیار - تشکیل - همیاری - بسترسازی - گرفته - کیفیت - لوازم - توزیع - التحریر - آموزان - ارتقاء - برخوردار - شهرداری -

نظر شما در مورد : توزیع بن لوازم التحریر به دانش آموزان کم برخوردار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها