مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 6499 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 شهریور 1395 -ساعت : 12:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اکران دو کمپین همزمان از 31شهریورماه تا 7 مهرماه؛

رنگ ماه مدرسه بر در و دیوار پایتخت

مازندشورا: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برپایی کمپین هفته دفاع مقدس با عنوان " جهاد ادامه دارد" و نیز استقبال از مهر از 31 شهریورماه تا 7 مهرماه خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|عیسی علیزاده، با اشاره به برپایی کمپین هفته دفاع مقدس با عنوان "جهاد ادامه دارد" که از روز 31شهریورماه تا 7 مهرماه برگزار خواهد شد، گفت: در این مدت فضای شهر تهران متناسب با ایام و روزهای دفاع مقدس مزین می شود. همچنین سمپوزیوم سردیس شهدا در هفته دفاع مقدس به اجرا در می آید و مرمت سردیس های شهدا و همچنین فضاسازی های مرتبط با این موضوع در سطح شهر انجام می شود.وی با بیان اینکه موضوعات متعددی را در این کمپین در دستور کار قرار داده ایم، افزود: اکران تصاویر شهدا، پیام های مقام معظم رهبری، طرح های گرافیکی مرتبط با دفاع مقدس، تصاویر شهدای مدافع حرم، ترسیم نقاشی های دیواری در سطح شهر  مرتبط با دفاع مقدس و... از جمله اقداماتی است که تحت این کمپین صورت می گیرد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به ترسیم 16 نقاشی دیواری در سطح شهر به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: ترسیم 5نقاشی دیواری از شهدای مدافع حرم در هفته دفاع مقدس به پایان می رسد و همچنین 11 نقاشی نیز در خصوص دفاع مقدس ترسیم می شود.
علیزاده با اشاره به برپایی سازه های مرتبط با دفاع مقدس در معابر اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه های مختلف در مکان های عمومی نیز بخشی از برنامه ها در هفته دفاع مقدس است. همچنین از 10هنرمند که در چهارمین دوره سمپوزیوم مجسمه سازی آثار فاخری ساخته اند، تقدیر به عمل خواهد آمد. این سمپوزیوم تا روز 7 مهرماه در نگارخانه برگ ادامه خواهد داشت. همچنین نشست پژوهشی هنر که هر ماه در این نگارخانه برپا می شود، این هفته اختصاص به  بزرگداشت 2 عکاس پیشکسوت دفاع مقدس دارد. 
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با پرداختن به کمپین "استقبال از مهر" که همزمان با کمپین«جهاد ادامه دارد»  اکران خواهد شد، ادامه داد: این دو موضوع به صورت جداگانه در سطح شهر به نمایش گذاشته می شود، اما همزمان یک سری پیام های ترافیکی برای دانش آموزان و نیز رعایت حقوق دانش آموزان در سطح شهر به نمایش درخواهد آمد.

وی با تاکید بر مرمت نقاشی دیواری های مدارس بیرون و داخل مدارس در طرح استقبال از مهر تصریح کرد: فضاسازی برخی آبخوری ها و یا اماکنی از این دستی که نیاز به مرمت دارد هم انجام می شود. این در حالیست که تجهیزات اولیه را نیز به برخی مناطق22گانه شهر تهران ارایه خواهیم داد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمپین - همچنین - دیواری - مرتبط - ادامه - نقاشی - تهران - ترسیم - اکران - اشاره - همزمان - زیباسازی - استقبال - مدارس - آموزان - نمایش - مدافع - نگارخانه - فضاسازی - برپایی - علیزاده - 31شهریورماه - مهرماه - سمپوزیوم - تصاویر - موضوع - سردیس - شهدای -

نظر شما در مورد : رنگ ماه مدرسه بر در و دیوار پایتخت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها